Které bankovní půjčky patří mezi nejlepší?

Už v minulosti jsme vás informovali o tom, že obecně se vyplatí oslovit spíše menší banky. To proto, že se snaží konkurovat hlavně výhodnějšími podmínkami a tak jejich úvěry bývají podstatně výhodnější, než u poskytovatelů známých a velkých. Jaké bankovní půjčky dnes patří mezi nejlepší a se kterými nešlápnete vedle? Několik možností jsme pro vás zmapovali. Podívejte se s námi.

Contents

Air Bank patří mezi nejlepší bankovní půjčky

Jasný dominant na poli úvěrových produktů. A to proto, že její úroková sazba a samotné RPSN vychází skutečně nejlépe, v jednotkách procent. Hravě tak strčí do kapsy mnoho velkých bank, stejně jako svých menších konkurentů. Má jasně daná pravidla své bankovní půjčky, která uvádějí nejenom nejnižší možnou úrokovou sazbu, ale i tu největší. Klient si tak může lépe spočítat, jak na tom bude i při ne příliš optimistické variantě. A u jakých konkrétních úvěrů může právě Air Bank vyjít nejlépe? Jsou to tyto:

  • Půjčka 500 000 Kč na 84 měsíců
  • Půjčka 150 000 Kč na 36 měsíců
  • Půjčka 100 000 Kč na 24 měsíců
  • Půjčka 50 000 Kč na 12 měsíců

Česká spořitelna

Je to velká banka, kterou chceme demonstrovat, že výjimky potvrzují pravidlo. Pokud se zadíváte na její možnosti, tak jsou úvěrové produkty, u kterých vychází opravdu nejlépe. Jestliže si budete chtít půjčit 200 000 korun českých na tříletou dobu splatnosti, neuděláte chybu, pokud půjdete právě do této banky. Lepší bankovní půjčky v této finanční škále neseženete. Když se podíváme na konkrétní výhodnost, tak RPSN je rovných sedm procent. To v praxi znamená, že během tří let zaplatíte navíc necelých 27 000 Kč. Abychom ale nekřivdili výše zmíněné Air Bank, tak musíme říci, že ta má sazbu u tohoto typu půjčky také velmi pěknou. Konkrétně je to 7,13 procent.

Bankovní půjčky jsou stále dobrou volbou

Bankovní půjčky jsou stále dobrou volbou

Ještě lépe je na tom tato banka u půjčky, která je 100 000 Kč na 24 měsíců. Právě zde máte možnost získat RPSN o hodnotě jenom 6,7 procenta. Komu tato suma stračí, ten s touto bankou nešlápne vedle. Chybu neudělá ani ten, který si chce vzít půjčku 150 000 Kč na 36 měsíců. I zde se Česká spořitelna řadí mezi nejlepší bankovní půjčky, jelikož hodnota RPSN je o jednu desetinu procenta nižší, a to konkrétně 6,6 procent.

Raiffeisenbank

Moderní banka, která dnes láká hlavně na své kreditní karty, bankovní účty, se kterými je spojeno bezplatné vedení půjčky a také možnost bezplatného výběru z jakéhokoliv bankomatu. To ale není jediné lákadlo, se kterým může tato známá banka přicházet. V úvahu přicházejí také její úvěrové produkty, které můžeme zařadit mezi takové, které jsou rozhodně výhodné. Jako příklad si můžeme uvést jeden z menších úvěrů, a to 50 000 Kč na 12 měsíců. Stejně tak to může být i půjčka o něco větší, a to konkrétně 100 000 Kč na 24 měsíců. Pokud se rozhodnete právě pro tyto sumy a budete chtít využít bankovní půjčky, tak vás tato konkrétní banka rozhodně nezklame. A to proto, že její RPSN je pouze 7,9 procent, což je stále hodnota, která je na bankovním trhu velmi dobrá.

Sberbank

Banka, která má poměrně silné zázemí v Rusku, odkud k nám přišla. V našich končinách je stále ještě menším nováčkem, který má co nabídnout hlavně potom u úvěru, kterým je půlmilionová částka, která by byla splácena po dobu 84 měsíců. Pokud nad takovou podobou půjčky začínáte aktivněji přemýšlet, potom si buďte jisti, že tato banka zaručeně nezklame. Jestliže vás zajímají možné parametry takové půjčky, nemusíte na web ani pobočku, jelikož vám je právě zde zveřejníme:

  • Splátka: 7 036 Kč
  • Celkově splacená suma: 590 968 Kč
  • RPSN: 4,98 procenta

Moneta Money Bank

Tato banka rozhodně nezaujme jenom svou povedenou reklamou, ve které dominuje velmi pěkný kocour. Banka dokáže zaujmout také svými produkty. Nejenom ze segmentu běžných bankovních účtů, jelikož opomíjet nelze ani produkty ze segmentu těch úvěrových. Pokud máte v plánu vzít si úvěr, kterým je 500 000 Kč na 84 měsíců, rozhodně neuděláte chybu, pokud oslovíte právě tuto konkrétní banku. Z jakého důvodu? Jelikož její RPSN začíná na hodnotě 6,06 procent, což v kombinaci s celkem příznivou splátkou jasně ukazuje, že není důvod obávat se toho, že byste nutně přeplatili jakkoliv vysokou sumu.

UniCredit

Tato menší banka jasně ukazuje, že je jako doma hlavně v segmentu větších úvěrových produktů. Zatímco u menších půjček je její RPSN poměrně vysoké a může přesahovat hodnotu desíti procent, u těch větších úvěrových produktů celkem jasně ukazuje, že má co nabídnout. Pokud se podíváme na dva příklady, kdy je vhodné UniCredit navštívit, je prvním příkladem půjčka 200 000 Kč na 48 měsíců. Pokud jde o příklad číslo dvě, je to 500 000 Kč na 84 měsíců. Zatímco v prvním případě můžete jako žadatelé očekávat RPSN na hranici rovných sedmi procent, u druhého příkladu je to ještě o něco lepší. To je RPSN na hodnotě 5,4 procenta.

mBank

Inovátor ve světě bankovních produkt. I tak se dá označit právě mBank. Když se podíváme na nabídku jejích úvěrů, jsou ty klasické celkem nevýhodné, jelikož RPSN přesahuje 10 procent. Z našeho výčtu tak jasně vidíte, že na trhu není problém najít výhodnější produkty. Pokud vám ale bude stačit menší suma peněz, je možné si u banky požádat o částku 40 000 Kč, které budete splácet po dobu jednoho roku. V čem je tento produkt unikátní? Je s ním spojený nulový úrok. Zaplatíte tak výhradně jenom menší poplatek, čímž aktuálně mluvíme o úvěru, který můžeme označit jako ten, který je nejvýhodnější volbou na našem trhu.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *