website statistics _uacct = UA-649561-2urchinTracker()

Půjčit si nyní můžete i úplně zadarmo, s jedním malým háčkem

Vždy platilo, že půjčit si od banky je nejvýhodnější. A že nebankovní firmy jsou velmi drahé. Nyní ovšem nastává nová éra půjčování – nebankovní společnosti hromadně nabízejí půjčky zdarma. Což staví na hlavu zažité názory. Půjčit si u nebankovní firmy je nyní mnohem chytřejší volba, než si jít pro peníze do banky. Proč tomu tak nyní je a není v tom skrytý háček? Nejjednodušší odpovědí je, že tomu tak skutečně je a mají to na svědomí internetové srovnávače půjček. Které nutí poskytovatele, aby nabízeli stále výhodnější podmínky a aby mezi s sebou bojovali o zákazníka.

Contents

Proč jsou nebankovní půjčky úplně zadarmo

Pokud si půjčíte například 8 000 Kč, budete muset vrátit jen půjčených 8 000 Kč. Neplatíte žádný úrok. Není účtován žádný poplatek. Je to opravdu tak, jak to zní. Skoro až neuvěřitelně.

Způsobily to internetové srovnávače půjček, jako například následující porovnání prvních půjček zdarma – momentálně rovnou 7 firem nabízí své služby zdarma. Tyto stránky zobrazí podmínky všech společností na jednom místě. Přehledně v tabulce. A každý návštěvník ihned vidí, která nabídka má nejnižší úrok. Která nejdelší splatnost. Nebo například i to, u které se platí nejnižší měsíční splátka. Již dávno je pryč doba, kdy se půjčky sjednávali přímo na stránkách poskytovatelů a žadatel neměl tušení, jestli se někde jinde nenacházejí výhodnější podmínky.

A právě tyto srovnání nutí poskytovatele, aby snižovali své úroky, nabízely výhodnější splátky. A nyní to došlo až tak daleko, že nabízejí své půjčky zcela zdarma. Tedy alespoň poprvé, pokud jste nebyli nikdy předtím jejich klienty. A jakýkoliv úrok nebo přeplatek budete platit až v případě, že si u nich požádáte opakovaně. První nabízejí zcela zdarma, úrok se platí až u opakované.

Jak toho využít pro svůj prospěch

Jak toho využít? Vzít si peníze zcela zdarma a vrátit jen tolik, kolik jste si půjčili.

Poskytovatelé s těmito akcemi přicházejí, aby novým zákazníkům představili své služby. Vytvořili jste si u nich účet. Vyzkoušeli, jak rychle vám zašlou peníze. Seznámili se s jejich internetovými stránkami. Ale poprvé vám nic neúčtují. Pouze doufají, že pokud v budoucnosti budete potřebovat peníze opětovně, znovu se vrátíte k nim. A příště jim již úrok zaplatíte. Až tak dalece internetové srovnávače zatlačili poskytovatele. Mnohem dále, než jsou nyní nabízeny bankovní služby – u nich se platí úrok vždy, i poprvé.

Jaký je v tom háček, na co dát pozor

Háček zde není žádný. Tedy alespoň v případě, že splníte všechny podmínky.

Konkrétní podmínky se liší společnost od společnosti. Všeobecně je vždy stanovena maximální částka, jakou v této akci poskytnou. Poskytují-li například 5 000 Kč – 100 000 Kč, je stanoveno, že akce první zdarma se týká jen žádostí do 20 000 Kč. Druhou podmínkou, že peníze vrátíte ve stanoveném čase. Tj. při splatnosti do 30 dnů musíte vrátit celou částku zpět. Požádáte-li o 20 000 Kč se splatností 30 dnů, musíte do 30 dnů vrátit celých 20 000 Kč. A nemusíte platit úrok. Pokud se s tím ovšem opozdíte, poskytovatel vám již zpravidla bude počítat penále za pozdní splacení. Je tedy nutné vždy dávat pozor na podmínky a plně je dodržovat. Poskytovatelé jsou zde ovšem velmi opatrní a nesnaží se vám účtovat penále za každou cenu – naopak se vám snaží ukázat, že jsou velmi benevolentní a chtějí, aby jste se stali jejich stálými zákazníky.

Můžete to dělat i opakovaně u různých společností

Nejčastější otázkou vždy je – mohu to dělat opakovaně a nikdy se nevracet ke stejné půjčce?

Ano, můžete. Můžete využít akci první zdarma u jednoho poskytovatele a celou mu ji i bezplatně splatit. A příště, kdy by vám již účtoval úrok, se k němu nemusíte vracet. K ničemu se mu nezavazujete. A při další příležitosti si můžete vzít peníze od někoho jiného, kdo rovněž nabízí první zdarma. Vše mu včas vrátit. A rovněž se k němu již nikdy nevracet. Využitím této akce se k ničemu nezavazujete.

Poskytovatelé ovšem mají vyzkoušeno, že pokud během této akce nabídnou perfektní služby, rychlé jednání a ještě rychlejší vyplacení, tak se k nim zákazníci rádi vracejí. A právě proto to dělají. Poprvé sice nic nevydělají, ale představí své služby široké veřejnosti. A jakmile prokáží, že jsou jedničkou na trhu, získají stálou základnu zákazníků. Vyzkoušejte i vy, podívejte se na odkaz na začátku tohoto článku a porovnejte si nabídky, které jsou pro vás nejvýhodnější. Případně se podívejte i na kompletní porovnání nebankovních půjček, které obsahuje úplně všechny nabídky, nejen ty první zadarmo.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *