website statistics _uacct = UA-649561-2urchinTracker()

Najděte si doma konečně místo pro kancelářský stůl

Už víte, kam s ním? Jarní omezení jste možná zvládli s notebookem na klíně v obývacím pokoji, nebo třeba na jídelním stole. Ti vtíravější se doslova vetřeli do dětského pokojíku svých dětí. Ale ruku na srdce, nebylo by lepší si konečně zařídit doma svůj vlastní pracovní kout?

Contents

Kancelářský nábytek nemusí doma vůbec vypadat špatně

Pokud jste zvyklí na prostorný kancelářský stůl, nesnažte se jej doma příliš minimalizovat. Dobře přemýšlejte nad tím, kolik prostoru na pracovním stole skutečně potřebujete. Příliš malý stůl na vás bude působit stísněně a možná vás s prací donutí se roztáhnout opět po celém bytě. A to je to nejhorší řešení.

Jaký tedy potřebujeme kancelářský nábytek pro domácí pracovnu? Kromě kancelářského stolu rovněž kancelářskou židli či křeslo. Ale není to všechno. Kam budete odkládat své pracovní věci? Třídit je, nebo dokonce, kam ty důvěrné zavřete? Nezapomeňte tedy, že součástí domácí pracovny musí být i vhodně velká a správně vybavená kancelářská skříň.

I pro domácí kancelář nakupujte nábytek u profesionálů

E-shop Ajprodukty.cz vybaví vaši domácí kancelář do posledního detailu. Ať už potřebujete pouhý stůl, nebo více nábytku. Nechybí dokonce ani sety přímo pro domácí kancelář. A když už do domácí pracovny investujete, udělejte to stylově. Podívejte se, co je trendem.

Pořiďte si výškově nastavitelný stůl

Sedavý způsob života je nezdravý. Udělejte si proto domácí kancelář na stojáka. Prostě si pořiďte takový pracovní stůl, u kterého můžete nejen sedět, ale po zvednutí si výšky stolu i stát. Abyste to využívali, musí být zvedací mechanismus snadno ovladatelný a stůl musí jít zvednout zcela bezpečně i se vším, co na něm máte. Včetně počítačové techniky.

TIP: obývací stěny

Pořiďte si k pracovnímu stolu chodící pás

E-shop nabízí skládací chodící pás, který se hodí k pracovnímu stolu. Už nejenže několik hodin denně neprosedíte, nebudete dokonce ani pasivně stát. Můžete svoji osmihodinovou pracovní dobu klidně prochodit.

Máte rádi kolo? Tak si dejte ke stolu rotoped

Ještě aktivněji můžete sedět a současně u práce jezdit na rotopedu. Ten, který je určen pro aktivní sezení, je velikostně i tvarem uzpůsoben k tomu, abyste s ním hezky zajeli k pracovnímu stolu a mohli pracovat.

Vychytávek pro aktivní sezení nabízí e-shop Ajprodukty.cz celou řadu

Při zařizování domácí kanceláře je ten správný čas, vybrat si aktivní sezení, které nám bude vyhovovat a změnit náš sedavý životní styl na aktivnější. K dispozici jsou též různé balanční židle, balanční míče, sedlové židle, nebo balanční podložky.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *