Laserová epilace – recenze vám napoví, jakou kliniku či který salon krásy vybrat, abyste byli s procedurou maximálně spokojeni

image host

Laserová epilace a recenze, které se v souvislosti s tímto estetickým zákrokem na internetu objevují. To je téma, jemuž se dnes budeme věnovat. Uvažujete o odstranění chloupků v podpaží? Chcete mít dokonale hladké nohy nebo vás trápí tmavé chmýří nad horním rtem? S tím se dá určitě něco dělat. Za nejlepší řešení je v současnosti považována tzv. laserová epilace, která má v porovnání s jinými metodami výrazně trvalejší efekt. Chcete se o ní dozvědět víc? A rádi byste zjistili, kde zákrok podstoupit, aby byl výsledek co nejlepší? Tak se na to společně podíváme.

Contents

Laserová epilace v recenzích

Je to podobné jako v případě jakékoliv jiné služby, kterou si hodláte zaplatit. Také se zpravidla nejprve snažíte zjistit, co za svoje peníze vlastně dostanete a kde by vás mohli obsloužit nejlépe, případně nejlevněji. Nejdřív se možná pokusíte posbírat potřebné informace od známých a přátel, a pokud to nestačí, je tu internet. Laserová epilace je v současnosti natolik populární, že ji svým klientům poskytuje čím dál více specializovaných klinik a kosmetických salonů. Někteří z klientů se se svými zkušenostmi neváhají svěřit a připraví recenzi, kterou následně umístí třeba na svůj blog nebo na nějaký web k tomu určený. V podstatě nejde o nic jiného, než o zevrubné hodnocení služby. Takové hodnocení může mít velký význam. A to jak pro vás coby potenciálního zákazníka, tak pro salon či kliniku. Vy se díky informacím, které načerpáte, můžete například lépe vyhnout amatérům a zmenšit tak riziko, že zákrok nedopadne podle vašich představ. Nemyslete si, v estetické medicíně se může vždycky něco pokazit. Dobře hodnocené salony nebo kliniky zase mohou díky kladným recenzím získávat nové klienty a jejich byznys postupně roste. Význam takovýchto hodnocení je tedy bezesporu značný.

Pozor na falešná hodnocení!

Internet je plný nejrůznějších recenzí, v nichž se lidé svěřují se svými zkušenostmi. Faktem je, že některé z těchto recenzí mohou být i falešné, jelikož jsou „vyrobeny“ na objednávku, aby podpořily prodej zboží a služeb konkrétních firem. S trochou zdravého rozumu se vám však většinu z nich podaří odhalit. A jak je to s recenzemi laserové epilace? Ty se díky rostoucí oblibě této procedury objevují čím dál častěji. A dá se jim věřit? Naprosté většině z nich ano! Použijete-li hlavu, celkem snadno „oddělíte zrno od plev“. Jestliže je nějaké hodnocení od začátku do konce plné superlativů a nenajdete v něm ani stopu po něčem, co by se snad ještě dalo vylepšit, neberte ho příliš vážně a po informacích se raději poohlédněte ještě někde jinde.

Abyste si správně vybrali

Přestože je každé hodnocení služeb do určité míry ovlivněno čistě subjektivními dojmy, mělo by obsahovat alespoň několik relevantních informací. Jedině díky nim budete schopni posoudit, zda je některý z poskytovatelů dané služby pro vás vhodnější než jiný. Abyste si správně vybrali kliniku nebo kosmetický salon, kde podstoupíte epilaci laserem, potřebujete se z recenze dozvědět přinejmenším následující věci:

 1. Jméno a adresu salonu, kde člověk proceduru podstoupil (ideálně včetně odkazu na webové stránky).
 2. Detailní popis zákroku – zda šlo o epilaci paží, zad nebo nohou, případně jak dlouho procedura trvala a podobné věci.
 3. Jaký typ přístroje byl použit.
 4. Zda, případně do jaké míry šlo o bolestivý zákrok.
 5. Jaký byl výsledný efekt (včetně toho, zda a za jak dlouho bylo nutné proceduru opakovat).
 6. Jaké bylo jednání personálu – jestli se choval vstřícně a na profesionální úrovni.
 7. Na jakou částku celý zákrok vyšel.

Je laser skutečně nejlepší?

Ptáte se, v čem laserová epilace vlastně spočívá? Jaké části těla je touto metodou možné ošetřit? A zajímá vás, jestli je tento způsob odstranění nežádoucích chloupků opravdu nejlepší? To jsou velmi rozumné otázky. Většina z nás je pro svůj bezchybný vzhled ochotna udělat maximum a některým lidem se taková snaha určitě vyplácí. Vědět, do čeho se pouštíte, je tedy nepochybně důležité. A jak je to s laserovou epilací? Lze s klidným svědomím říci, že je ze všech v současnosti prováděných metod nejefektivnější. Pomocí speciálního laseru, který funguje na bázi světelné energie, vás odborník zbaví ochlupení na vybraných tělesných partiích. Kořínky chloupků totiž obsahují vysoké procento melaninu, který světelnou energie absorbuje. Tím dochází k zahřátí a ke zničení kořínků a tedy i celých chloupků. Procedura je bezbolestná a má skutečně dlouhodobý efekt. Nový „porost“ se většinou neobjeví dříve než za rok a v některých případech je odstranění chloupků dokonce definitivní. A co se laserem ošetřuje nejčastěji?

 • tváře
 • horní ret
 • nohy (hlavně lýtka)
 • třísla
 • paže a podpaží
 • záda
 • hrudník

Bojíte se riskovat?

Máte obavy, že si sami nedokážete vybrat ten nejlepší salon krásy, ve kterém vám epilaci laserem provedou? Bojíte se riskovat? Od toho jsou tu recenze! Podrobně sepsané hodnocení vám napoví, koho oslovit, abyste byli s výsledkem spokojeni. Celá řada lidí dnes nemá problém s tím, aby se o svoje zážitky podělila, tak toho využijte! Můžete si tak ušetřit nepříjemnou zkušenost a také peníze vydané za zákrok, který se nepovedl.

Jakou část těla si chcete nechat vylepšit? Budou to nohy, ruce nebo snad vaše intimní partie?

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *