Tvorba webových stránek od profesionálů – to je ANTEE

Webové stránky jsou dnes vizitkou každé společnosti. Nemít je znamená být v businessu neviditelným. Společnost ANTEE je garancí, že vidět budete. Firma od roku 2000 spustila přes 4000 webů pro různé firmy. A 20 let zkušeností je skutečně poznat.

ANTEE – to je kompletní tvorba i správa webů

Moderní firma používá moderní postupy. Nemusíte nikam chodit. První, či třeba kompletní konzultaci k vašim webovkám, zvládnete se zástupci firmy i formou videohovoru. Každý web je zcela na klíč. Žádné klonované kopie už existujících stránek. I když přijdete s ukázkou cizích stránek a řeknete „Takto!“, v ANTEE přidají ještě další benefity a stránky budou originální a přesně na míru vašim potřebám.

TIP: Tvorba webových stránek – to jsou profesionální služby firmy ANTEE.

Web dostanete na klíč včetně navrženého designu webových stránek. A co bude dál?

Firma ANTEE vás neudělá závislými na svých službách. Postará se sice průběžně o bezproblémový chod vašeho webu, ale díky implementovanému jednoduchému redakčnímu systému si budete moci obsah svých stránek kdykoliv snadno editovat. Obslouží jej skutečně každý.

ANTEE nebuduje pouze webové stránky, ale staví úspěšné projekty

Takové, které umí najít internetové vyhledávače a na kterých se bez problémů zorientují vaši zákazníci. Vytvoří pro vás stránky, které umí získávat zákazníky i kompletně informovat. Vám tak šetří čas i firemní finance.

Školy a obce musí nově garantovat přístupnost webových stránek

Společnost ANTEE se specializuje rovněž na budování a správu webových stránek pro obce a školy. Tyto instituce musí od 23. září 2020 splňovat náležitosti zákona o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve veřejném sektoru (zákon č. 99/2019 Sb.). Splňují podmínky tohoto zákona vaše webové stránky? Oslovte ANTEE a udělejte si analýzu stavu vašeho webu, případně si nechte redesignovat své stránky tak, aby všechny zákonné podmínky splňovaly.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *