website statistics _uacct = UA-649561-2urchinTracker()

Japonská půjčka pomůže ve finančních nesnázích

Když se řekne Japonská půjčka, mnohým lidem se vybaví logicky Japonsko. Země vycházejícího slunce ale nemá s tímto druhem úvěru skoro nic společného. Snad jen úspěch, který zaznamenala. V nezávislých testech byla totiž vyhodnocena jako jedna z velmi výhodných půjček s minimální mírou rizika. Vyznačuje se především minimálními úroky a tím, že za každých půjčených 1000 korun zaplatíte 33 korun. Pokud se o ní chcete dozvědět více, jste na správném místě, v následujících řádcích si tento druh nebankovní půjčky popíšeme podrobněji.

Nejnižší úrok v ČR

Japonská půjčka není úplnou novinkou, jelikož v dobách dřívějších vystupovala pod názvem ClikCredit. Postupem času došlo k jejímu přejmenování, a to i díky faktu, že nejrůznějších názvů obsahujících výraz credit je na internetu spousta. Poskytovatelem Japonské půjčky není nikdo jiný než společnost Home Credit. Určena je tato nejvýhodnější rychlá půjčka každému, kdo potřebuje sumu do 50 000 korun.

Základní charakteristika Japonské půjčky

Z pohledu vyřízení je Půjčka Ferratum velmi jednoduchá. Stačí pouze vyplnit online formulář, jenž slouží jako žádost o její získání. Půjčit si lze napoprvé sumu od 1000 až po 10 000 korun. Jestliže budete vaši žádost opakovat, dosáhnete na zmiňovaných 50 000 korun. Délka schvalovacího procesu trvá pouhých 60 vteřin. Kompletní vyřízení proběhne online, přičemž délka splatnosti začíná na 30 a končí na 48 dnech. Tuto lhůtu si lze za speciálních podmínek i prodloužit.

Dosáhnete na ni i vy?

S největší pravděpodobností ano. Musíte jen splnit několik důležitých podmínek. Jsou jimi především dosažení plnoletosti a bezdlužnost. Poskytovatel si totiž projde registry dlužníků a podívá se, jestli momentálně nedlužíte nějakou finanční sumu. Chcete-li zvolit právě Japonskou půjčku nebo jakoukoli jinou třeba i vyšší, podívejte se na web www.půjčkalusk.cz.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *