Jak na srovnání půjček?

¨

Každý z nás se občas dostane do situace, kdy nemá k dispozici dostatek finančních prostředků na to, co chce nebo potřebuje. Pokud jde o něco, co k životu nepotřebujeme, měli bychom se smířit s tím, že si to prostě pořídíme časem. Co ale když peníze potřebujete na něco, bez čeho se neobejdete? Na novou pračku, opravu auta, rekonstrukci bydlení? Není ostuda si půjčit.

Jenže půjček je na bankovním trhu nespočet, nabízí je bankovní i nebankovní instituce. Jak si vybrat tu pravou? Porovnejte je!

Jak na srovnání půjček?

Půjčky poskytují jak bankovní, tak nebankovní instituce. Lepší volbou je půjčit si od těch bankovních, které podléhají dozoru ČNB a nabídnou vám i výhodnější úrok. Tím jsme ale výběr moc nezúžili, nabídka je stále široká. Co dál?

Nejjednodušší cesta k výhodné půjče vede přes online srovnání půjček. Zabere vám sotva pár minut, vyplníte pár základních údajů a můžete vybírat mezi těmi nejlepšími půjčkami. Na co se přitom zaměřit?

  • Výše splátek
  • Doba splácení
  • RPSN, tedy roční procentní sazba nákladů, která vám ukáže celkové náklady na úvěr včetně nejrůznějších poplatků i pojištění schopnosti splácet. Obecně platí, že čím je RPSN nižší, tím je úvěr výhodnější.
Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *