HUAWEI MatePad Pro s živým displejem pro práci i zábavu

Contents

Hledáte výkonný tablet, se kterým zvládnete i náročné úkoly? Pokud si chcete vybrat kvalitní přístroj s pořádným displejem s jasným rozlišením barev, nenechte si ujít model HUAWEI MatePad Pro. Pro jaké účely je vhodný a jaké různé parametry může nabídnout? To se dozvíte v tomto článku, kde najdete představení této elektroniky.

Lehký a odolný společník do kanceláře i na cesty

Od moderního tabletu se očekává, že bude výkonný, ale přesto skladný a lehký. Přesně to HUAWEI MatePad Pro splňuje, protože váží pouhých 460 gramů. Bez problémů si ho tak můžete vzít naprosto kamkoliv. Díky nádherně barevnému displeji s vysokým rozlišením nabídne možnost sledování pořadů ve vysoké kvalitě. Kvalitní displej také znamená ideální využití pro vytváření grafických návrhů, editaci videí a podobné činnosti, kde je důležité přesně vidět, co děláte. Moderní 2K FullView displej totiž přesně tohle dokáže nabídnout.

Možnost propojení s mobilním telefonem

Aby toho nebylo málo, přináší propracovaný tablet HUAWEI MatePad Pro možnost propojení s chytrým mobilním telefon. Jde o funkci HUAWEI Share, kdy s pomocí jednoho tlačítka je možné přenést obrazovku mobilu na tablet a pohodlněji tak psát textové zprávy, prohlížet fotky a podobně. Soubory se dají mezi zařízeními také volně a rychle přeposílat pro ještě pohodlnější práci a tvoření například na sociální sítě.

Výběr z více modelových variant

Stejně jako u podobné elektroniky, tak i tady máte na výběr z různých konfigurací. K dispozici máte HUAWEI tablety nižší řady, které nenabídnou tak dobré rozlišení displeje. Rozdíly spočívají také v kapacitě vnitřní paměti, kdy konkrétně model HUAWEI MatePad Pro nabídne štědrý prostor 128 GB. Nechybí ani zadní fotoaparát pro rychlou dokumentaci nejrůznějších událostí.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *