Cloudové služby a úložiště dat pro efektivní spolupráci

Žijeme ve 21. století, kdy je internet nedílnou součástí osobního i pracovního života každého z nás. Čím dál hlouběji proniká i do firemních infrastruktur s tím, jak se jednotlivé prvky přesouvají za hranice firmy. Cloudové služby, které některé procesy přenášejí z vnitrofiremního prostředí ven, jsou stále oblíbenější. Jednou z těch nejčastěji využívaných je cloud úložiště dat.

Cloudové služby

Zatímco dříve byla naprostá většina IT procesů pod správou vlastního firemního IT oddělení, dnes je postupně nahrazují cloudové služby. Jedná se vlastně o outsourcing IT služeb, který přináší úsporu nákladů a optimalizaci kapacit. 

Externí dodavatel cloudových služeb zaručuje dostupnost potřebného zařízení, funkcionalit a dat. Je také zárukou maximální bezpečnosti, s ohledem na aktuální legislativní požadavky včetně GDPR.

Jednou z největších výhod cloudových služeb je však efektivní spolupráce. Díky cloudu jsou data dostupná kdekoliv a komukoliv – s potřebným oprávněním. Tak se podstatně zjednodušuje sdílení.

Cloud úložiště dat

Data dnes patří k těm nejhodnotnějším aktivům každé společnosti, s tím souvisí i adekvátní ochrana dat. Data se však nedají zamknout ve firemním trezoru. Naopak, aby přinášela skutečnou hodnotu, musí se neustále zpracovávat, vyhodnocovat a sdílet. Právě proto je cloud úložiště dat optimálním řešením pro správu firemních dat.

Má-li jít o data týkající se zákazníků, péče o zákazníky, vytěžování jejich obchodního potenciálu a marketing, bude nadstavbou cloud úložiště dat specializovaný software. Ideální se v tomto ohledu jeví Sugar CRM software.

Sugar CRM software

Sugar CRM software představuje unikátní systém pro řízení vztahu se zákazníky. Zjednodušuje a zefektivňuje marketingové i obchodní procesy. Umožňuje komunikace a sdílení, kterému rozumí každý. Sugar CRM software je navržen pro uživatele. V intuitivnosti, jednoduchosti a flexibilitě se tomuto českému systému jen stěží vyrovnají i ty největší světové značky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *