Bez pojištění může klidně spát jen skutečný flegmatik

Obýváte rodinný dům bez uzavřeného pojištění domácnosti? Jezdíte autem bez havarijního pojištění? Cestujete bez uzavřeného cestovního pojištění? Tak to opravdu riskujete. Víte, že ve hře jsou miliony? Ne-li vyšší částky?

Některá pojištění jsou dána zákonem, ať již se jedná o povinné ručení, zdravotní pojištění, případně i odvody sociální. Jejich úhradám se tedy nevyhneme. Jiná sice povinná nejsou, ale zato jsou nejenom pojišťovacími agenty silně doporučována. A právem! Obecně by se dalo říci, že bez patřičních pojistek může klidně spát jen skutečný flegmatik. Nebo ten, který nic nevlastní.

Contents

Majitelé rodinných domů i automobilů, zbystřete!

Pokud ovšem jste majitelem rodinného domu, automobilu, nebo se chystáte na cesty, rozhodně by k tomu určené pojištění mělo být v hledáčku vašeho zájmu. Proč? Odpověď je jasná. Rizika jsou příliš vysoká. Zkrátka můžete prakticky během okamžiku o vše přijít.

Chraňte své obydlí

Vezměte si případ pojištění majetku, tedy pojištění domácnosti a nemovitosti, které v podstatě drží ochrannou ruku nad vaším domovem. Ochrání vás před požárem, povodní, zloději i silným větrem. A spoustou dalších nenadálých událostí. Respektive ne přímo ochrání, ale pokud k některé z těchto událostí dojde, tak vám uhradí škodu. Vy si dům opravíte a budete v klidu bydlete dál.

Jezděte bez rizik

To samé platí na havarijní pojištění. Jedna havárie může naprosto zdemolovat váš automobil. Pokud ji přečkáte bez újmy, budete mít dostatek prostředků pořídit si vozidlo nové? Dobré havarijní pojištění škodu zaplatí za vás.

Cestování bez cestovního pojištění? Raději zůstaňte doma!

Při cestách do zahraničí pak je přímo nezbytné cestovní pojištění, jehož prostřednictvím zase budete finančně kryti před náklady spojenými s nenadálými zdravotními komplikacemi. Náklady na ně se v některých případech opět mohou vyšplhat k milionům. Cestovní pojištění je navíc ve srovnání s ostatními cestovními náklady velmi levné.

Kupte si klid v duši

Investicí do pojistek si v podstatě kupujeme klid v duši. A všechny zmíněné pojistky uzavřete v pohodlí svého domova, aniž byste se museli vydávat na pobočku. Cestovní pojištění online například uzavřete třeba pět minut před odletem na dovolenou. Praktické, že?

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *