Tsu.co – nová sociální síť s výdělky

Pokusů o vytvoření nové sociální sítě bylo ve světě více než dost, žádný pokus nebyl tak úspěšný, aby mohl konkurovat velkým hráčům jako Facebook nebo Twitter, nyní ale na řadu přichází TSU, která slibuje svým uživatelům reálné výdělky.

Jak vydělat na sociální síti TSU

Internetový marketing a obecně internetová reklama je obrovský business. Všechny ty blikající bannery a reklamy co vidíte na internetu si někdo platí, ať už formou přímé inzerce nebo pomocí nějakého systému. Například pokud na Facebooku chcete inzerovat, ať už svou firmu, nezájmovou organizaci nebo třeba fan web, zaplatíte nemalé peníze za reklamu, které jdou přímo do kasy Facebooku. Dokonce FB postupně snižuje tzv. dosah uživatelů, to znamená, že pokud na své FB stránce publikujete příspěvek, zobrazí se jen jednotkám procent lidí z této stránky. Pokud chcete mít dosah vyšší, opět je potřeba připlatit. Posbíral jsem fanoušky, kterým když chci něco sdělit, musím opět platit? Není nenažranost Facebooku už trochu moc?

V říjnu tohoto roku ovšem do České republiky dorazila sít TSÚ, jejíž majitelé přišli s revolučním nápadem, kdy 90% všech zisků z reklamy rozdá právě mezi své uživatele. Toto jistě bude velký motor, který zajistí mnoho nových uživatelů pro tuto sociální síť, na níž jde skutečně vydělat. Je více než jasné, že Navíc do TSU se nedá přímo registrovat, do sítě se dostanete jen pouze na základě doporučení.

Registrovat se do TSU

Pokud někdo, koho jste přivedli, klikne na reklamu, část odměny jde právě vám. To by nebylo nic zázračného, ale takto to funguje až do 4. úrovně! Tedy známý přivedl známého, ten dostal pozvánku od kamaráda, kterého jste přivedli právě vy, ten když klikne na reklamu, i vy dostanete provizi a vyděláte!

Prostředí TSU je obdobné jiným sociálním sítím, jen vpravo nahoře vidíte Váš aktuální zisk.

screenshot TSU.co

sociální síť TSU s možností výdělku

Možná se tento záměr velmi rychle zhroutí kvůli umělým proklikům uživatelů na reklamní prvky, byla by však škoda tuto síť minimálně nevyzkoušet a případně být u zrodu s možností vybudování si pasivního příjmu nebo nepravidelného výdělku. Jen si vzpomeňte, jak to bylo s Bitcoinem…

Registrovat se do TSU

4.7/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *