website statistics _uacct = UA-649561-2urchinTracker()

Provozujete restauraci? Potěšte své zaměstnance pořádným oblečením

Pohostinství je extrémně těžký obor, bez kterého bychom se však nedokázali obejít. U tohoto podnikání platí, že co do něj vložíte, to se vám rozhodně vrátí. Správně sestavené služby přitom vyžadují celou řadu dobře vyřešených detailů. Alfa i omega všeho jsou spojení a zkušení kuchaři. Jak jim usnadníte práci?

Kvalitní úbor

Mnoho nezkušených majitelů restaurací zapomíná na fakt, že kuchařské oblečení není jen jakýsi kus látky. Jedná se totiž o velmi důležitou součást produktivity všech podřízených. Správně zvolený úbor chrání zaměstnance před popáleninami, vedrem kuchyně a pomáhá dodržovat přísný hygienický standard.

Z toho důvodu se vyplatí dávat pečlivý pozor při výběru nejvhodnější látky a střihu. Nejlepší poměr ceny a výkonu poskytuje kombinace polyesteru a bavlny. Daný mix spolehlivě odvádí teplo z těla a nezničí ho každý horký kus jídla.

Reprezentativní vzhled

Kuchařský rondon musí také vypadat k světu. Přece jen jsou v některých případech kuchaři velmi často na očích hostů, takže se hodí je pořádně obléknout. Honosnější restaurace si nechávají vytvořit oděvy přesně na míru, k čemuž patří i logo a další nepostradatelné detaily.

Mnoho podnikatelů se spoléhá například na služby oblíbené společnosti Fomi. Ta nabízí šití rondonů, stejně jako úborů pro řezníky, recepční, manažery, pekaře a další specialisty. Daní odborníci vám poradí, změří vás a vyhotoví kvalitní oděvy na míru pro všechny zaměstnance.

Nemusíte se přitom obávat zbytečně předražených cen, protože jednotlivé položky vás vyjdou klidně jen na několik stovek korun. Navštivte internetové stránky pod vloženými odkazy, prohlédněte si pestrou nabídku produktů a dohodněte si ideální formu spolupráce. V případě potřeby lze navštívit i kamennou prodejnu v Praze.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *