Potřebujete nový notebook? Zvažte HUAWEI Matebook X Pro 2020!

Contents

Dotyková obrazovka, váha něco málo přes kilogram, procesor desáté generace a baterie, která vám na jedno nabití bude až 13 hodin přehrávat videa a filmy. V jednom kuse. Je otázkou, co víc si od notebooku dnes přát? Nic.
Dovolte, abychom vám představili HUAWEI Matebook X Pro 2020! Notebook, Přístroj, který dobře vypadá a ještě lépe pracuje. S procesorem 10. generace Intel® Core™ (i7 10510U) a monitorem s bezrámečkovým dotykovým displejem, jenž je zárukou obrazu s opravdu živými detaily. Nejenom sledování videí a filmů na tomto notebooku je opravdovým zážitkem. Pro dlouhé cesty i večery pod peřinou přímo ideální společník.

Paměť 16 GB!

Velmi slušná je však jeho šestnáctigigabajtová operační paměť. Tedy pracovní paměť pro dočasné uložení těch dat, se kterými počítač zrovna pracuje. Paměť počítače tedy určuje, kolik programů vám na něm mohou běžet najedou, aniž by se to negativně projevilo na jeho rychlosti.

Jakou paměť zvolit?

Paměť počítačů, s nimiž se setkáte na trhu se přitom pohybuje mezi 4 až 32 GB. Abyste si udělali obrázek, tak počítač s pamětí 4 GB vám bude dobrý maximálně jako náhrada diáře, tedy k zapisování poznámek a krátkých textů. Uvědomte si, že i pouze spuštěný operační systém zaplní zhruba 2GB. Pro základní kancelářskou práci tak budete potřebovat paměť minimálně dvojnásobnou. Zárukou stabilního výkonu bez kompromisů je ale paměť 16 GB, což je případ právě Matobooku X Pro.

Nepodceňujte grafickou kartu

Další důležitou komponentou v počítači je grafická karta. Pro hráče počítačových her v podstatě nejdůležitjší. Je totiž zárukou kvality obrazu. Matebook X Pro je vybaven grafickou kartou GeForce® MX250, která si hravě poradí s tvorbou grafiky, střihem a renderováním videí nebo 3D modelováním. HUAWEI Matebook X Pro zkrátka po všech stránkách bude správnou volbou.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *