Jak na studium MBA na splátky?

Stále rostoucí popularita MBA programů v sobě odráží benefity, které jsou se ziskem tohoto profesního titulu spojené. MBA programy v sobě spojují rozvoj manažerských dovedností a schopností důležitých pro řízení se ziskem praktických zkušeností prostřednictvím příkladů z praxe a dalších tematicky orientovaných cvičení. Absolvování MBA studia může významně posunout profesní a kariérní postup každého studenta. Pro zajištění co nejmenšího dopadu MBA studia na osobní i pracovní studentů jsou připraveny možnosti jako kombinovaná forma studia a v neposlední řadě také možnost úhrady studia na splátky. 

Poplatky za studium

Pro zájemce o studium některého z nabízených MBA programů je na Ústavu práva připravena řada způsobů platby poplatků za studium, ze kterých je možno si vybrat právě tu, která maximálně vyhovuje požadavkům a možnostem studenta. Stejně tak jsou dostupná některá zajímavá zvýhodnění, z nichž lze zmínit např. tzv. „Studium ve dvou“. Ať už si ale student zvolí jakýkoliv způsob placení, vždy obdrží stoprocentní kvalitu spočívající v individuálním přístupu, vysoké odborné a pedagogické úrovni vyučujících, špičkových výukových materiálech i mezinárodní certifikaci školy.

Studium na splátky

Jak již bylo uvedeno, poplatky za studium lze hradit buď jednorázově, nebo v podobě až čtyř splátek v průběhu studia. V tomto případě činí celková cena za program MBA studia 109 000 korun, tato částka tedy odpovídá ceně 27 250 korun za semestr. K částce je třeba připočíst manipulační poplatek ve výši 3 000 korun připočtený vždy k první splátce. Rozdělení platby do čtyř plateb je ideálním způsobem, jak se vyhnout nutnosti velkého, jednorázového výdaje přesahujícího 100 000 korun.

MBA studiu na Ústavu práva může dát impuls i vaší kariéře. Ať již bude na konci této cesty nové zaměstnání nebo lepší podmínky v tom stávajícím, splátky vám pomohou na tuto cestu vykročit.

Jak na studium MBA na splátky?
Ohodnotit

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *