Alverdo překonává: Vše na jedné platformě, která činí MetaTrader zastaralým

Začínáte se zajímat o finanční technologie a komplexní investování? V takovém případě se neobejdete bez globální obchodní platformy, díky níž vaše obchodní strategie získá smysl. V tomto ohledu stojí za zmínku hlavně MetaTrader alternativa Alverdo. Tato sjednocená obchodní platforma s sebou přináší řadu výhod. Jakých?

Komplexní nabídka investic

Co je naprostým základem zdravé investiční strategie? Samozřejmě diverzifikace. S její pomocí totiž snížíte potenciální riziko a zároveň zvýšíte dlouhodobé zisky. Přesně proto nesmíte veškeré volné prostředky vkládat pouze do jedné příležitosti.

A právě v tomto ohledu vyniká Alverdo platforma. Ta totiž umožňuje pouhým kliknutím myši obchodovat velké množství různých investičních produktů – akcie, Forex, ETF, indexy, všemožné komodity, přičemž nechybí ani populární tokenizovaná aktiva. Díky tomu se nemusíte registrovat a neustále přebíhat mezi několika různými platformami. Vše zvládnete v rámci jedné.

Alverdo také nabízí bezpoplatkové obchodování. Veškeré volná marže obchodování (peníze uložené na účtu platformy) svým majitelům přináší APY 6,99 % p.a. připisovaná denně. Finance tak pouze neleží, ale samy od sebe vám vydělávají poměrně zajímavé částky.

Jednoduché a bezpečné rozhraní

Nebojte se kdovíjakých složitostí. Stačí se během několika minut registrovat. Následně se před vámi objeví opravdu jednoduchá platforma, kde vše najdete kliknutím myši. Veškeré investice budou hotové raz dva.

Tým Alverdo dbá na maximální bezpečnost investorů, a přesně proto používá nejmodernější šifrovací technologie k zabezpečení infrastruktury systému. Vlastněná kryptoaktiva jsou navíc bezpečně uložená v auditovaných peněženkách.

Co dodat? Mrkněte na webové stránky pod výše vloženým odkazem a uvidíte sami.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *