Půjčky pro lidi bez bankovního účtu – Kdo Vám půjčí peníze?

Skoro žádný poskytovatel půjček si to neuvědomuje, ale ne každý člověk má založený bankovní účet. A pro takové žadatele je potom takřka nemožné sehnat někoho, kdo by jim půjčil peníze. Jelikož naprosto každý nabízí vyplacení jen bankovním převodem. Dali jsme proto dohromady seznam poskytovatelů, kteří vyplácejí peníze i alternativními způsoby. Jedná se především o výplaty složenkou nebo v hotovosti na ruku.

lSeznam poskytovatelů pro lidi bez BÚ

Na trhu se momentálně nacházejí 4 poskytovatelé, kteří nabízejí jiné vyplacení, než převodem na bankovní účet. Jedná se o společnosti CreditPortal, Ferratum, Provident a Home Credit. Tady jsou jejich nabídky. Kliknutí na odkaz se dostanete na podrobné informace o jejich nabídce.

 

 

Můžete kliknout na odkaz. Podstránka obsahuje přehledné informace o nabízeném produktu, podmínky schválení, srovnání úrokových sazeb a i odkaz na oficiální stránku, kde lze najít žádost o tento typ půjčky bez nutnosti mít založen bankovní účet.

Co nabízí Credit Portal?

Nabízí vám 500 Kč až 5000 Kč. Při opakovaných žádostech až 30 000 Kč. Se splatností na 30 dní. Nekontroluje se registr, nemusíte být zaměstnancem. Nemusíte mít bankovní účet, peníze jsou vypláceny pomocí Blesk peněženky nebo si můžete vybrat hotovost na EuroOil.

Co nabízí Ferratum?

Minimální částku 500 Kč až 9000 Kč. Pro opakované klienty až 10 000 Kč. Nemusíte dokládat ani příjem, nemusíte mít zaměstnání a registr se nekontroluje. Jelikož nabízí možnost zaslání peněz složenkou, tak nemusíte mít bankovní účet!

Co nabízí Provident?

Nabízí 6 000 Kč až 130 000 Kč. Pokud ovšem požádáte do 90 000 Kč, tak vám ještě dnes přiveze peníze v hotovosti až domů. Opět tedy bez BÚ, dostanete totiž hotovost na ruku. Podmínky velmi snadné – musíte být zaměstnancem nebo podnikatelem, ale registry se nekontrolují a zástava se nevyžaduje.

Co nabízí Home Credit?

Tato společnost vám vyplatí 10 000 až 200 000 Kč! Se splatností až na 84 měsíců. Jelikož je zde možnost výběru peněz z terminálu Sazky nebo zaslání složenkou, tak opět nepotřebujete mít BÚ. Snadno požádáte online přes internet.

 

Navštivte výše uvedené odkazy a požádejte ještě dnes o jeden z produktů.

lKde najít žádost a požádat o peníze

Na začátku tohoto přehledu se nacházejí 4 odkazy. Každý vždy vede na podrobné informace o daném produktu. Pokud kliknete na odkaz, uvidíte podmínky půjčky, co musíte splnit, kolik vám nabízejí peněz a i odkaz na oficiální žádost. Klikněte tedy na 1 ze 4 odkazů v tomto článku a požádejte. Je to velmi snadné a rychlé!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *