Půjčka Coolcredit

Potřebujete si půjčit peníze a preferujete rychlost a jednoduchost jejich získání? Jednou z cest, kterou se můžete k penězům dostat ve velmi krátkém čase a bez potíží je půjčka Coolcredit. Velkou výhodou je transparentnost procesu půjčování a rychlý systém schvalování.

Contents

Vyberete si částku a dobu splatnosti

Jak vlastně probíhá postup v případě, že máte zájem si půjčit? Je velmi intuitivní, vede vás vlastně sám. Nejprve si na liště na webové stránce nastavíte, kolik peněz chcete půjčit. Máte na výběr částku od 1000 Kč do 10 000 Kč. Za druhé si na další liště nastavíte dobu splatnosti. Využít můžete jakoukoli dobu v rozmezí od jednoho do 30 dnů. Dole pod lištami okamžitě uvidíte rekapitulaci své volby. Jasně se můžete přesvědčit o tom, kolik máte splatit a do jakého data. Nechybí ani úrok, který odpovídá vybrané době splatnosti a samozřejmě také celková splátka včetně úroku. Pokud vám výše půjčky, úroky i termíny vyhovují, můžete hned stisknout tlačítko „Chci půjčku“. Proces schvalování se ihned rozbíhá.

půjčka 10 tisíc do 10 minut

Posuzování žádosti je rychlé a operativní

Co znamená schvalování vaší žádosti? Jakmile potvrdíte, že chcete půjčku v dané výši do zvoleného termínu a s přesně určenými úroky, otevře se vám formulář žádosti, který vyplníte. Uvedete zde své osobní a kontaktní údaje včetně čísla mobilního telefonu. To sehrává v celém procesu velice důležitou úlohu. Musíte také ve formuláři potvrdit svůj souhlas s úvodními podmínkami a také poučením. Vzápětí dostanete na číslo mobilního telefonu, které jste uvedli v žádosti, SMS zprávou autorizační kód. Tento kód musíte uvést do smlouvy. Tím potvrdíte poskytovateli půjčky, že uvedené telefonní číslo skutečně vám. Dalším vaším krokem bude odeslání autorizační platby ve výši jedné koruny. V tuto chvíli je váš úvěr schválen. Díky správně nastavenému systému je schvalování velice rychlé a bezproblémové. Nemusíte se obávat, že by vám půjčka nebyla poskytnuta.

Zaslání autorizační platby

Předposlední etapou je zaslání autorizační platby na účet. Musíte zaslat na účet poskytovatele jednu korunu. Ta je nutná kvůli ověření vaší totožnosti a toho, zda máte bankovní účet vedený na své jméno. Jakmile přijde platba na účet Coolcreditu, poskytovatel půjčky ihned posílá schválené peníze na váš účet.

Převod v rámci jedné banky netrvá dlouho

Peníze dostanete velice rychle. Může to být dokonce i v řádu deseti minut. Ptáte se, jak je to možné? Společnost má účty u velkých bank, které se na našem trhu pohybují. Proto když platby probíhají v rámci jedné banky, jedná se o transakce, které jsou hotové během několika minut. Nejde totiž o žádný mezibankovní převod. Proto situaci nic nebrzdí. Nemusíte tedy na své peníze čekat dlouhé hodiny nebo dokonce dny.

Jaké přednosti má půjčka Coolcerdit? Stručně si je shrneme:

 • Jde o přehledný a transparentní způsob získání peněz.
 • Ještě před uzavřením půjčky přesně víte, kolik a dokdy máte vracet a jakou částku činí úroky. Nemohou vás proto překvapit žádné skryté poplatky.
 • Pravidla půjčování jsou předem jasně daná. O podmínkách půjčování se dozvíte vše ještě před uzavřením úvěru. Nečekají na vás žádné právní kličky, které by měnily smysl původní smlouvy.
 • Peníze dostanete na účet velmi rychle. Bezprostředně poté, co dorazí autorizační platba z vaší strany.

Sázka na rychlost, profesionalitu a férový přístup

Samozřejmostí je profesionalita, rychlost a férovost. Profesionalita znamená orientaci na zákazníka, tedy zájemce o půjčku, a snahu maximálně vyhovět jeho potřebám. Takový přístup je základem spokojenosti a dlouhodobého vztahu. Velkou devízou je také rychlost. Coolcredit nabízí férový přístup. Zastává politiku zodpovědného půjčování. Neschválí půjčku někomu, o kom si není jist, že bude schopen splácet. Popisovaná politika chrání nejenom poskytovatele půjčky, ale i klienty. Cílem je, aby věřitel i dlužník měli vyrovnaný vztah založený na kompromisu, který bude vyhovovat oběma stranám. Je to otázka rovnováhy mezi rychlostí, kterou požaduje klient a zodpovědným půjčováním, které preferuje věřitel, aby měl jistotu, že půjčené peníze dostane zpátky. Výhodou je i skutečnost, že Coolcredit je českou firmou, nikoli pobočkou zahraniční společnosti, kde většinou ani pořádně netušíte, kudy a kam peníze vlastně putují.

Velmi jednoduché splácení

Splácení úvěru je velice jednoduché. Probíhá standardním bankovním převodem. Odesílejte peníze na účet Coolcredit u stejné banky jako máte vy (k dispozici jsou účty u Fio banky, Komerční banky, České spořitelny, GE Money, Raiffeisen Bank). Potom získáte jistotu, že peníze budou převedeny velice rychle. Pokud banka, u které máte účet, není v seznamu, posílejte peníze na účet Fio banky. I když jsou bankovní převody rychlé, vždy si nechávejte časovou rezervu, abyste měli jistotu, že peníze dorazí včas, nejpozději v den splatnosti.

Co dělat v případě, že nemůžete splácet?

Je možné si prodloužit splatnost půjčky. Jak v takovém případě postupovat?

 • Přihlaste se na svůj klientský účet. V něm si vyberete, na jak dlouho chcete smlouvu prodloužit.
 • Dostanete SMS zprávu obsahující autorizační kód.
 • Kód vložíte do Dodatku prodloužení a odsouhlasíte.
 • Poplatek za prodloužení uhradíte bankovním převodem. V tomto okamžiku začíná Dodatek prodloužení platit.

Zbývá ještě doplnit, jaké sazby za prodloužení zaplatíte. V případě 7 dnů 12,5 % z částky, 14 dnů 19,5 %, a 30 dnů 25 %.

Řešte problémy hned, nečekejte na sankce

Vždy si dobře rozmyslete, zda dokážete půjčku splatit včas. Uzavírejte úvěr jenom v takové výši, v jaké si budete jisti, že ho dokážete pokrýt například z příští výplaty nebo z jiných příjmů.

Krátkodobé úvěry by v žádném případě neměly být dlouhodobým řešením vaší finanční situace. Nesmíte vytloukat půjčku půjčkou. To je začátek dluhové spirály. Pokud se vám ale i přes výše zmíněná opatření přesto stane, že nebudete mít na zaplacení splátky, ihned si splatnost prodlužte. Nečekejte, až bude pozdě a kvůli nesplácení vás budou čekat sankce.

Dobré zkušenosti

Jaké zkušenosti popisují klienti Coolcreditu? Co hodnotí jako plus u této půjčky?

 • Pomůže zalepit finanční díru do výplaty, když máte více výdajů.
 • Není nutné podepisovat a archivovat stohy papírů, které dokumentují celou půjčku.
 • Překonáte díky půjčce finančně náročnější období.
 • Proces půjčování je mnohem jednodušší než u bank. Nemusíte se zabývat rozsáhlou administrativou, zakládat účet.
3/5 - (2 votes)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *