Založení firmy za jeden den? I to je možné!

Kdybyste se bavili s podnikatelem, který zakládal firmu před dvaceti lety, určitě by vám řekl, jak dlouhý a komplikovaný proces to je… Jenže časy se změnily. Dnešním podnikatelům se otevřely nové obzory se vznikem profesionálních společností, které zamotané papírování vyřeší za vás.

Kvalita poskytovaných služeb se společnost od společnosti liší, i když všechny deklarují téměř totéž. Další „píár“ článek, řeknete si… Ano, je naším úkolem zde je vyzdvihnout jednu společnost, kde pracují opravdoví profesionálové. Založení firmy se tak po zjištění všemožných úředních povinností, které musíte udělat, nestává nočním děsem.

Společnost, kterou vám chceme doporučit, patří bezesporu ke stálicím v České republice. Společnost Companies.cz s.r.o. patří mezi první, které se tomuto odvětví začala věnovat a to už od roku 2004. Od samotného začátku je firma spojena se službami advokátní kanceláře ŽIŽKA&PARTNERS, tudíž zde funguje absolutní podpora z hlediska právních úkonů je zajištěna.

Využít služeb při zakládání společnosti se rozhodně vyplatí. Zkušenosti, které za šestnáct let fungování společnost Companies.cz nasbírala, jsou nezměrné. Pokud si stále myslíte, že všechno zvládnete udělat sami, dáme vám několik příkladů, co můžete poplést, protože při zakládání firmy se dopouštíme mnoha chyb. Nejčastějšími bývá nevhodná volba názvu, chyby ve společenské smlouvě, a třeba i chyba v případě, když žádáme finanční úřad o to, abychom byli plátci DPH. Je to klasický úřednický maraton a kdo udělá chybu, více platí a založení firmy se zase odloží.

Jednou z libůstek, kterou klienti stále více využívají, je založení firmy za jeden den. Založit firmu můžete v Čechách i na Slovensku se všemi právními normami, které jsou nutné. Kromě možnosti založit firmu dle vašich představ, firma nabízí také sídlo nebo virtuální kancelář. Velkou výhodou je možnost využít cizojazyčné vybavenosti a to jak ruštiny, tak angličtiny. Samozřejmostí jsou i dokumenty v bilinguální podobě, klienti tak zcela rozumí tomu, co podepisují.

Benefity, které společnost nabízí, jsou: okamžitá reakce na dotaz, na příjmu a na telefonu od 8,00 do 16,00 vždy, schopnost dostát všemu, co je zmíněno na webových stránkách a perfektní zpracování přehledných dokumentů.

Krédem společnosti Companies.cz s.r.o. je zakládat si na výborné komunikaci a profesionálním přístupu, který se vyplácí, jelikož spokojení klienti doporučují firmu dál anebo se sami vracejí!

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *