Výherní automaty, jejich popularita a princip

Výherní automaty jsou asi nejoblíbenější hrou z kasin, těch fyzických i online. Právě u nich většina nových návštěvníků kasin začíná, protože nevyžadují znalost žádných pravidel, vše je jenom o štěstí. Tedy spíše o algoritmech softwaru, který běží na pozadí.

Spoustu výherních automatů a her najdete na www.dobramine.com. Rozhodně doporučuji vyzkoušet Sizzling hot. Opravdu skvělá hra.

Na rozdíl od jiných hazardních her je u výherních automatů docela dobře známé, kdy byly vynalezeny. Bylo to v roce 1887 a strhlo se kolem nich obrovské šílenství. Nejspíš zaujaly především svou jednoduchostí. Hráčům stačí určit si částku, kterou chtějí vsadit na jednu řadu. Poté stisknou spínací tlačítko, válec v automatu se roztočí (dříve opravdový válec, dnes vše běží jako simulace na displeji), po několika vteřinách se zastaví a podle toho, kde se nachází jaký symbol, systém určí, zda hráč vyhrává.

Dá se použít nějaká strategie?

Ne. Výherní automaty jsou založené výhradně na „štěstí“. Tedy ne tak docela, protože toto štěstí je velmi dobře naprogramované. Za každým automatem stojí software, který sice generuje náhodná čísla, ale úplně náhodná vlastně nejsou. Software má jasně dané, jak často může hráče nechat vyhrát. Strategie proto neexistuje, automat má naprogramované procento sázek, jež budou výherní.

Odborníci radí jediné. Vždy je lepší vsázet méně peněz. Jestliže si částku k utracení rozdělíte na menší obnosy, budete mít více otočení válce = více šancí na výhru. Kdo vsází peníze po velkých obnosech, tomu se rychle rozkutálí.

Jsou všechny automaty stejné?

Ne, liší se svou výherností, tzv. RTP – Return To Player. Například automat s RTP 96 % vrátí hráčům 96 korun z každé vložené stokoruny. Musíte pochopit, že toto číslo se vztahuje k dlouhému období, a tak když vložíte stovku, rozhodně to neznamená návratnost 96 korun. Každopádně se držte automatů, které mají RTP minimálně 96 %, nejlépe i více. Také zapomeňte na mylný dojem, že v bonusových hrách se vždy vyhrává. A nevyhrajete ani tehdy, když zmáčknete tlačítko šťastnou rukou nebo při tom zavřete oči. Vše je naprogramované.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *