Tři důvody, proč se vložit do rukou firmy Extéria

Bezpečnost práce a požární ochrana je něco, co se nesmí podceňovat. V současné době se bohužel zmiňované oblasti zapomínají vyřešit, což může být pro podnikatele nebezpečné, zejména pokud přijde neohlášená kontrola ze státní správy, která udělí podnikateli až příliš vysokou pokutu, jež může dostat podnikatele do nepříjemné finanční situace. Je třeba, aby podnikatelé měli BOZP a PO vyřešenou. Pokud na to nemají čas, je možné si najmout firmu Extéria, s. r. o., která se o veškerou dokumentaci či školení týkající se BOZP a PO postará.

Jak jsme zmínili, je skutečně nutné mít vyřešenou bezpečnost práce a požární ochranu v podniku. Je to totiž zákonná povinnost, kterou mají nejen velcí podnikatelé a společnosti, ale také státní správa, zdravotnictví, školství a drobní živnostníci v podobě osob samostatně výdělečně činných. Je však zároveň pochopitelné, že mnozí podnikatelé nemusí mít na BOZP a PO čas, proto je dobré svěřit se do rukou společnosti, která se vším pomůže a poradí. A tou společností je firma Extéria, s. r. o., která se pyšní velmi kvalitními referencemi a kladnými recenzemi plnými zkušeností od bývalých či stálých klientů, které mohou přispět při rozhodování se.

To, co se v referencích vyzdvihuje, jsme se rozhodli shrnout do tří bodů, aby bylo rozhodování rychlejší a snazší.

1) Nízké ceny

Velmi se vypichují nízké ceny společnosti, které však v žádném případě nemají dopad na kvalitu služeb. V porovnání s jinými konkurenčními firmami jsou ceny firmy Extéria, s. r. o. skutečně na svém minimu.

2) Telefonická podpora

Mnohé firmy se nemohou pyšnit svou telefonickou podporou, ovšem firma Extéria, s. r. o. ano. Z referencí lze vyčíst, že telefonická podpora je na fantastické úrovni.

3) Pobočky po celé ČR

Díky obrovskému množství poboček lze vyřešit případné problémy takřka kdekoli v republice. Není třeba chodit na tu pobočku, kde byla vyřízena smlouva.

 

 

Tři důvody, proč se vložit do rukou firmy Extéria
Ohodnotit

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *