Studium MBA Real Estate – co se zde naučíte?

MBA studijní programy si v poslední získaly velkou oblibu, neboť výhody, které přinášejí svým absolventům, jsou značné a nezřídka vedou k rychlému profesnímu a kariérnímu růstu daného absolventa. Se zvyšujícím se zájmem o MBA studium se vedle klasických programů pro vrcholové manažery objevily i specializované programy zaměřené na určitou oblast podnikání. Mezi ně patří i program MBA Real Estate, který si klade za cíl, poskytnou posluchačům komplexní přehled o trhu s nemovitostmi a jeho specificích. Komu je tento program určen především? A co konkrétně může studentům přinést? 

Specializace na reality

Studium programu MBA Real Estate je zaměřen na rozvoj schopností důležitých při obchodování na realitním trhu. Posluchači programu pochopí základní principy jeho fungování i právní rámec. Nedílnou součástí programu je studium relevantních právních úprav stejně jako té části daňového prostředí, která je spojená s obchodováním s nemovitostmi včetně možností daňové optimalizace. Absolventi programu pochopí i ekonomické zákonitosti realitního trhu.

Jako ostatní MBA programy, i v tomto případě je v rámci studia věnována velká pozornost osvojení důležitých praktických dovedností. Studenti tak budou připraveni na všechny situace typické pro obchodování s nemovitostmi, ať již se jedná o prodej, koupi, správu či pronájem nebo provádění znaleckých odhadů. Tyto znalosti a dovednosti budou absolventi připraveni využít v praxi.

Manažerský rozměr

Kromě znalostí a dovedností přímo spojených s obchodováním s nemovitostmi budou posluchačům předány i základní dovednosti z oblasti řízení. Studijní program je tak vhodný pro realitní makléře, manažery realitní kanceláří i realitní poradce. Program MBA Real Estate dokáže zvýšit cenu na pracovním trhu každému svému absolventovi.

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *