Profesionální daňoví poradci a účetní zvýší vaši ekonomickou prosperitu!

Byli byste rádi, aby vaše firma skutečně prosperovala? Pak si vyberte správný pracovní tým! Ty nejlepší účetní a finanční i daňové poradce! Víme, kde je seženete!

Je v zájmu každého podnikatele, aby jeho firma prosperovala. Ne každému je však dopřáno. Viníků, na něž je možné ukázat prstem, bývá celá řada. Často je na vině třeba špatně vedené účetnictví, díky němuž firma může hodně tratit. Proto jsou tak důležití zkušení daňoví a účetní poradci, kteří se orientují v daňových zákonech, odečitatelných položkách a daňových optimalizacích. Daněse samozřejmě musejí platit, ale ne vždy v plné výši!

Contents

Postavte si tým ze skutečných profesionálů

Co tím vším chceme říci? Mimo jiné to, že vyberete-li si do týmu skutečné profesionály z řad firemních a daňových poradců, nejenže vás v noci nebudou pronásledovat sny o návštěvě finanční správy, ale také, že na daních zaplatíte nezbytné minimum. O to se vám zaručí například profesionálové ze společnosti EKP, s.r.o., jež už od roku 2015 patří mezi pětici největších tuzemských společností zajišťujících kompletní služby v oblasti daní, účetnictví, mezd a firemního poradenství.

O společnosti EKP

Společnost, jež členem Komory daňových poradců ČR, s působností v Praze a okolí, Brně a okolí, v Jihlavě, Svitavách, na Vysočině a v Pardubickém kraji, nabízí své služby jak českým, tak i zahraničním firmám působících na území ČR. Včetně tzv. startupů, které v EKP silně podporují. Uvědomují si totiž, že právě ty firemní poradenství potřebují nejvíce. Buďme ale konkrétní.

Pozor na daně!

Daně děsí snad úplně každého. Fyzické osoby i podnikatele. Znepřátelit si finanční správu dnes jinými slovy nechce nikdo. Daňová kontrola totiž bývá neúprosná. Jak se toho vyvarovat? Mimo jiné tím, že veškerou daňovou agendu svěříte těm, kteří se v ní vyznají. A v EKP vám nabízejí mnohem víc než pouhé daňové poradenství. Její specialisté vám poradí s přímými nepřímými daněmi, proberou s vámi možné pozitivní i negativní dopady jednotlivých projektů a transakcí, upozorní na jejich případná rizika. K tomu samozřejmě vyplní a podají daňové přiznání, kontrolní hlášení, jménem vaší firmy vás zastoupí na finančním úřadě. A především vyřeší jakýkoliv daňový problém – pokud se samozřejmě vyskytne, což je v případě kvalitního daňového dohledu nepravděpodobné.

Účetnictví není jen jednoduché a podvojné

Firemní účetnictví toho toho obnáší mnohem víc. Jeho součástí je i reporting, controlling či outsourcing. Tyto anglické názvy v podstatě mají jedno společné – významnou úsporu nákladů, které lze prostřednictvím těchto nástrojů dosáhnout. Věřte, že jich je celá řada a opravdu zkušený účetní se v nich vyzná, ať již se jedná o nastavení kompletních účetních procesů či bezchybné zaúčtování veškerých transakcí. Dovolte mu je implementovat i do vaší firmy.

Využijte profesionální firemní poradenství

Chcete svou firmu vést správným směrem? Neváhejte se proto zaměřit na správně vedené firemní poradenství. To ve vaší firmě nastaví správné procesy, účetní postupy a navrhnou po všech stránkách to nejlepší řešení. K všestranné spokojenosti, na kterou si v EKP zakládají. Tak toho využijte!

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *