Proč stavět dům na klíč?

V současné době jsou nadmíru oblíbené takzvané domy na klíč. Jelikož se dnes nemohou stavět jiné než nízkoenergetické domy, tak mluvíme především o nízkoenergetických domech na klíč, které staví kupříkladu firma ORCAN GROUP s.r.o. Právě tato společnost sama dobře ví, jakou rychlostí stoupá zájem o tyto stavby. Možná nad nimi taky uvažujete, v takovém případě se ptáte, proč tento způsob stavby preferovat?

Pokud hovoříme o domech na klíč, mluvíme o stavbách, které jsou zhotoveny a při předávání už jsou plně připraveny k obydlení. Zkrátka ve chvíli, kdy dostanete do rukou klíče, se můžete rovnou nastěhovat. Při předávání klidně můžete mít kufry s sebou a rovnou v novém příbytku přespat.

Jelikož roste zájem o nízkoenergetické stavby na klíč, roste také počet společností, které je staví. Ať už máte ve svém hledáčku zmiňovanou společnost nebo trochu jinou firmou, prozradíme vám, důvody, proč skutečně na tento typ stavby kývnout.

Neřešíte dům s miliony lidí

Kupříkladu je třeba konstatovat jednu věc, a sice celou stavbu neřešíte s miliony lidí. O stavbu se stará jenom jeden stavební, ten má případně jenom jednoho jediného partnera. Nikdo další nemá vaši stavbu v rukou. Vše řešíte s jedním člověkem, což je opravdu skvělé. To ostatně potvrdí lidé, kteří v minulosti stavěli nějaký dům.

Pokud stavíte dům jenom s jediným dodavatelem, znamená to také to, že máte jednoznačně stanovené záruky. Máte s ním kupříkladu smluvně stanoven termín dokončení. V případě nedodržení termínu jsou uděleny nelítostné sankce.

Domy budou vyhovovat přesným nárokům na úsporu energií

Co je taktéž velice pozitivní, tak je fakt, že dům bude vyhovovat přísným nárokům na úsporu energií. Jak již bylo zmíněno, dnes je možné stavět jenom nízkoenergetické domy na klíč, tudíž musí splňovat určitou energetickou náročnost. Konstrukce staveb už s tím počítá, tudíž vám do rukou přistane klíč od skutečně nízkoenergetického domu.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *