Předcházejte nehodám ve skladu, investujte do kvalitních regálů

Ve skladech se musí dbát na bezpečnost především. I když je pravdou, že se na bezpečnost musí dbát v celém podniku a kdekoli na místech, kde se objevují zaměstnanci, ale ve skladech to platí dvojnásob. Přece jenom je to místo, které je doslova plné nehod – respektive kde k nehodám dochází neustále. Sesypou se regálové systémy nebo zde může dojít k požáru. Zůstaňme však u regálových systémů a prozraďme si, proč do kvalitních kovových regálů investovat.

Předcházejte nehodám

Jak již bylo nastíněno, k nehodám v podniku dochází prakticky neustále, tedy zejména ve zmiňovaných skladech. Ve skladech nejčastěji dochází například k sesunu regálových systémů, které nevydrží tíhu skladovaného materiálu nebo zboží. To nás dovádí k otázce, jak takovým nehodám předcházet?

Investujte do kvalitního regálu

Předcházet by se těmto nehodám mohlo například tak, že budete investovat do kvalitního kovového regálu, který bude splňovat veškeré vaše požadavky. Těmito požadavky myslíme například vysokou nosnost nebo odolnost, a především pevnost.

Pevnost, odolnost, vysoká nosnost a také dlouhá životnost – to jsou základní vlastnosti, které by měl splňovat prakticky každý regál v podniku. Důvodem toho je fakt, že jen na tyto typy regálových systémů je stoprocentní spolehnutí.

Kovový regál jako nejlepší volba

V souvislosti s tím přinášíme doporučení. Veškeré vlastnosti, tedy jak pevnost, tak i odolnost, vysokou nosnost a dlouhou životnost, splňují kovové regály, které rozhodně patří do každého skladu. Kromě skladů se však často pořizují i do prodejen čili do menších kamenných obchůdků nebo i do velkých hypermarketů. Slouží tam většinou pro skladování potravin či ovoce a zeleniny nebo vystavují prodávající zboží.

Bude kovový regál sloužit i vám? A jak ho konkrétně využijete?

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *