Požadavky na školení BOZP splníte snadno a online s platformou INSTRUCTOR

Znáte požadavky na školení BOZP? Pravdou je, že firmy to dnes mají výrazně snazší než v minulosti. Firma PREVENT, která stojí za platformou INSTRUCTOR, nabízí vzdělávání a školení online pro firmy tak, aby společnosti snadno a co nejlevněji splnily požadavky na školení zaměstnanců, které jim předepisují zákony či jiné platné předpisy. Včetně požadavků na školení BOZP.

Každý zaměstnanec i jiný spolupracovník musí být povinně školen v oblasti BOZP

Požadavky na školení BOZP zahrnují především povinnost zaměstnavatele seznámit zaměstnance s právními předpisy v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví. Podobně je to i v případě školení požární ochrany. Moderní firmy dnes realizují školení BOZP online. Oblíbenou platformou je INSTRUCTOR, kterou provozuje firma PREVENT.

Online školení jsou pro firmy velice praktická a šetří jim náklady. Nejde jen o organizaci a platbu za každé školení. Současně firmy šetří na interních zaměstnancích v personálním oddělení. Nutnost organizování kurzů, proškolování, kontrolu absolvování školení, reporty pro vedení – nic z toho už není nutné složitě hlídat a organizovat. Platforma INSTRUCTOR nabízí vstupní i pravidelná školení BOZP, jejichž obsah je vždy v souladu s platnou legislativou. Seznamuje s platnými právními předpisy, zásadami bezpečnosti práce i s obecnými riziky pracovního školení. Speciální e-learning lze absolvovat i co se týče BOZP při home office, BOZP na stavbách či BOZP ve skladu.

Školení BOZP, které je funkční a zaměstnance baví

Propracovaná školení zaměstnanců v BOZP i jiných oblastech, nejenže pomáhají firmám, ale současně jsou zajímavá pro zaměstnance. Přestože jde o e-learning, neklade na zaměstnance žádné technické nároky. Školení jsou zábavná, graficky velice zdařilá a jejich obsluha zcela intuitivní. Na zajímavosti jim též přidává interaktivita. Zaměstnanec je může absolvovat, kdykoliv mu to vyhovuje, nemusí nikam na školení jezdit a zvládne jej bez jakýchkoliv technických znalostí. Je na něm, kolik času potřebuje kurzu věnovat, aby jej zvládl a získal potřebný certifikát. Zástupci firmy pak mají snadný přístup k vyhodnocení výsledků a jsou též automaticky upozorněni na nutnost opakování kurzu, pokud zákon vyžaduje pravidelná proškolení (například u řidičů).

Spravujte svá školení profesionálně

Vzdělávání online je fenoménem moderní doby. Platforma, jakou je INSTRUCTOR, umožňuje nejen využívat hotové kurzy, avšak pokud má firma pocit, že kurz neodpovídá jejím potřebám, je možné s odborníky z PREVENT vytvořit kurz na klíč, nebo platformu využít pro vlastní vytvořené kurzy.

Firmy dnes mají možnost e-learning svých zaměstnanců spravovat zcela profesionálně. Firma PREVENT nabízí kompletní systém správy e-learningu i na platformě EDUNIO. Zde si je možné spravovat skupiny uživatelů, systémové role, vstupovat do kurzů, ale též třeba řídit elektronické podepisování, nebo záležitosti kolem GDPR.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *