Penny Market přidává na platech! Na kolik si lidé přijdou?

Díky vysoké zaměstnanosti a zároveň rekordně nízké nezaměstnanosti musí zaměstnavatelé přistoupit k mnoha zásadním krokům. Například musí hledat vhodné zaměstnance v zahraničí, protože doma jich není mnoho na výběr. Taky se musí snažit o to, aby současní a velice potřební zaměstnanci z ničeho nic neodešli. Proto se rozhodli přidat na výplatních páskách. Zaměstnanci se tak konečně dočkají zvýšení platu. Samozřejmě to není něco, co je běžné v každé firmě. Například se přidává v supermarketech a hypermarketech, k nimž se řadí i Penny Market.

Penny Market se řadí k těm nejnavštěvovanějším supermarketům. Oblíbený je zejména díky svým poměrně nízkým cenám, na které láká v televizních reklamách. I tento obchodní řetězec je si moc dobře vědom toho, že o lidi je dneska nouze. Rozhodl se proto přidat na platech.

Komu všemu přidal?

Nepřidal však jenom pokladním, jak si určitě myslíte, ale přidal i zaměstnancům centrály či dalším pracovníkům diskontům Penny Market.

Například takoví pokladní budou mít nástupní plat mezi osmnácti až 21 tisíci korunami. Vždy záleží na regionu, v němž se firma nachází.

V Penny Marketu se zvyšují mzdy pravidelně

Penny Market je známý tím, že se zde zvyšují mzdy, dalo by se říct, že pravidelně. Například během loňského roku se přidávalo na platech rovnou dvakrát! Firma moc dobře sleduje současnou situaci na trhu, moc dobře ví, že odchod zaměstnanců ji může poznamenat. Aby zaměstnanci neodcházeli, naopak se jenom vraceli, navýšení mezd jí přišlo adekvátní.

V současné době se postrádají hlavně lakýrníci, ale i o pokladní či podobné pracovníky je nouze. Mezi supermarkety a hypermarkety panuje boj o zaměstnance a každý si chce urvat toho nejvíce schopného pracovníka.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *