Nová etapa prodeje bytů v Praze na Vackově

Pokukujete po atraktivním bydlení, ale nevíte, jak se zorientovat v nabídce developerů či realitních kanceláří? Je logické, že nákup nemovitosti probíhá zdlouhavěji, vždyť nejde o rohlíky v obchodě. Poznejte dnešní preference při výběru bydlení a vhodné možnosti investice.

Nové byty Praha k prodeji

Lidé si většinou rozmýšlí nákup nemovitosti, když si pořizují vlastní bydlení. Logicky, někdy jde o domov na celý život. Investoři, kteří budou například byt pronajímat, se sice rozhodují rychleji, ovšem obě skupiny mají pár kritérií společných. Chtějí výhodně nakoupit nemovitost s dobrou dostupností služeb. Nové byty Praha dnes najdete i blízko centra. Právě v metropoli se stále staví a o rezidenční projekty v Praze je velký zájem. Vy jako potenciální kupec máte skvělou příležitost vybrat si to nejlepší. Zvolíte si lokalitu, typ stavby, dispozice bytu. Je to samozřejmě lepší, než si pořídit starší nemovitost, nikdy nevíte, jaké má závady. Přitom ceny těchto realit jsou srovnatelné, protože v Praze se platí spíš za lokalitu. Novostavby Praha tak skýtají spoustu možností.

Nové byty Praha 3 – Žižkov

Co požadujete od bydlení? Zkuste do vyhledávače zadat výraz „novostavby Praha“ a podívejte se na nabídku. Překvapí vás příznivá nabídka i v blízkosti centra. Zkuste ještě zadat „byty Žižkov“ nebo „byty Vackov“. Sami se přesvědčíte, že se jedná o úžasný potenciál ve sféře realit. Právě projekt bytů na Vackově je velmi lukrativní. Staví se 209 nových jednotek a ještě 166 z nich nemá své budoucí majitele. K dispozici máte byty 1+kk až 5+kk, k některým jsou i garážová stání, sklepní kóje v podzemních podlažích nebo komory v nadzemních podlažích. Rezidence je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B. Byty jsou zařízeny minimalisticky, čili si je budete moct doladit podle sebe. Podívejte se na ceník volných bytů na webu. Jde o ideální lokalitu, navzdory blízkosti centra jde o klidné zákoutí s dotekem přírody. Projekt nabízí společnost Metrostav Development (https://metrostavdevelopment.cz/cs/rezidencni-projekty/25/byty-na-vackove), která je lídrem ve své sféře. Máte tak jistotu investice do kvality.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *