Několik tisíc do kapsy? Možností je hned několik

Zjišťujete, že se vaše životní náklady stále zvyšují, ale že váš plat nestačí na aktuální potřeby, které máte? Podívejte se na možnosti, které se nabízejí.

Prodej auta zajistí nové možnosti

Zejména pokud máte více vozidel, nebo pokud je nevyužíváte k dennímu dojíždění, je výkup vozidel ideální možností, jak získat peníze ihned na svůj účet nebo na ruku. Finance tak můžete použít na překlenutí tohoto životního období, nebo pro nákup jiného vozidla. Výkup auta vám zajistí bezplatný právní servis i přepis vozidla. Své finance získáváte ihned po podpisu smlouvy. Výkup dodávek vám zajistí i možnost, jak se dostat ke svým financím v případě, že jste plátce DPH.

Životní změna

Velký příliv financí vám může zajistit i přehodnocení svého způsobu života. Skutečně potřebujete tak prostorný byt, jaký nyní obýváte? Nebylo by výhodnější se na nějakou dobu přemístit do prostor, které by nepotřebovaly tolik údržby a vytápění? Možná i vy zjistíte, že životní změna pro vás bude znamenat velký krok k lepšímu.

Vlastní hodnota

Šijete pro celé okolí oděvy zdarma nebo za zlomek skutečné ceny vaší práce? Chodí k vám lidé pro vaše vynikající domácí vajíčka, králičí maso, nebo pro dobře vykrmené husy, které prodáváte skutečně pod cenou? Vědomí vlastní hodnoty je velkou změnou, která vám přinese nejen spokojenost, ale také potřebné finance. Začněte své hobby aktivity provozovat ve větší míře, ale za finance.

Ušetříme v domácnosti

Pokud jste se rozhodli, že se stěhovat nebudete a jste spokojeni se svým životním prostorem, zkuste přehodnotit své běžné denní chování. Je možné nakupovat méně potravin? Můžete si najít nové recepty, při kterých budete využívat o něco levnější ingredience? Je možné snížit spotřebu vody a elektřiny ve vaší domácnosti? Uspořádejte rodinnou radu a domluvte se, kde ušetříte nejvíce.

Které kroky uděláte k zisku financí vy?

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *