Moderní tiskárna na štítky i papírové etikety: Dodá vám je Barco

Vybavte svoji výrobu, sklad a samozřejmě prodejny vhodnou technikou pro tisk štítků a etiket. Firma Barco provozuje internetový obchod, díky kterému jsou nákupy tohoto sortimentu velice snadné. Kupujete jej navíc od dodavatele s perfektními službami.

Koupit si zařízení pro tisk štítků se rozhodně vždy vyplatí tam, kde vám jej nejen prodají, ale zajistí i skvělé přednákupní poradenství, či následný záruční a pozáruční servis. Přesně tyto služby poskytuje firma Barco. Specializuje se na IT řešení s využitím čárových kódů a technologie automatické identifikace RFID (Radio Frequency Identification). Nabízí RFID tagy a etikety, snímače 2D a čárových kódů, mobilní terminály, tiskárny čárových kódů, barvicí TTR pásky i SW pro tvorbu a tisk etiket BarTender.

Potřebujete stolní tiskárnu etiket?

Barco má v sortimentů různé tiskárny čárových kódů. Nabízí tiskárny TSC, tiskárny Zebra, k dispozici jsou průmyslové tiskárny etiket, ale i velice žádané stolní tiskárny etiket. Stolní tiskárna na štítky tiskne samolepicí etikety a hodí se pro malé, ale i středně velké objemy. Jde o ideální tiskárny pro kancelářské prostředí. Kompaktní rozměry nezabírají příliš místa, tiskárny však neumí pracovat s etiketami ve větších návinech. Nejsou proto vhodné pro velké objemy tisků, ani přímo do průmyslových provozů. Vybrat si lze stolní tiskárny etiket od značek TSC a Zebra.

Pro voskové pásky do Barco

Barco prodává rovněž voskové termotransferové pásky označovány i jako TTR pásky. Jde o kvalitní tisk nenáročný na tepelnou energii využívaný pro běžný tisk v obchodní prostředí. Tento levný tisk je oblíbený. Nutné si je však uvědomit, že není odolný vysokým teplotám, chemickým rozpouštědlům a je též málo odolný vůči otěru. Barco nabízí voskové pásky v různých velikostech, a dokonce i v různých barvách. Kromě černé koupíte i červenou a modrou.

TIP: Bartender na zkoušku ke stažení zdarma

Papírové etikety pro průmyslový tisk i stolní tiskárny štítků

Pro tisk jsou nutné rovněž papírové etikety. V e-shopu Barco.cz pořídíte termotransferové etikety na kotoučích. Na výběr jsou různé velikosti etiket i návinů. Dbejte též na správný výběr dutinky kotouče. Etikety se hodí i pro TTR voskové pásky.

4.7/5 - (3 votes)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *