Jak lze splatit nebankovní půjčku?

Dnes si půjčuje skutečně každý. Dříve jsme se za to styděli, nyní se tím dokonce chlubíme. Půjčovat si samozřejmě není špatné, pokud si půjčujeme na něco, na co si sami nedokážeme vydělat nebo naspořit, či pokud si půjčujeme něco, co nutně potřebujeme k životu. Mnozí lidé však snadných půjček zneužívají. Půjčují si například na mobilní telefon, ale to je něco, na co si za pár výplat vyděláme lehce. Nezamotejme se tedy zbytečně do koloběhu půjček a raději se hned po získání půjčky zajímejme o to, jak takovou půjčku splatit.

V poslední době se staly velice oblíbené nebankovní půjčky. Jsou to půjčky, které jsou skutečně výhodné oproti bankovním půjčkám, které při malých sumách peněz přidávají obrovské úroky. Nebankovní půjčky jsou známé tím, že si u nich nepůjčíte stovky tisíc korun, ale jenom to, co skutečně potřebujete, tudíž i pár tisíc korun.

Samozřejmě nebankovní půjčky mají celou řadu výhod, byli bychom tu asi dlouho, kdybychom si všechny půjčky měli zmínit. Pojďme si však říct, jak takové půjčky můžeme splatit.

Splátky nebo všechno hned?

Samozřejmě i u těchto půjček platí, že je můžete vrátit jednorázově, tudíž pokud jste si půjčili jenom pár tisíc, které při další výplatě dostanete, můžete se půjčky zbavit během jedné splátky, kdy vrátíte vše, co jste si půjčili. Jestliže však nechcete vracet najednou vše, co jste si půjčili, můžete využít klasických půjček. U nebankovních půjček je výhoda to, že si půjčky můžete sami navolit (zvolíte si tedy částku, kterou budete co měsíc vyhazovat z kapsy).

Online nebo příkazem k úhradě?

Splátku můžete splácet prostřednictvím internetového bankovnictví, což je asi nejrychlejší, nejjednodušší a nejpohodlnější možnost. Nebo můžete využít příkazu k úhradě, kdy zajdete na pobočku své banky a zadáte příkaz. Druhá možnost je spíše pro ty, kteří nemají zřízené internetové bankovnictví.

 

 

4/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.