Jarní stylizace s kotníkovými botami

Jaro je čas, když po dlouhé, ponuré zimě si chcete konečně svléknout hrubé vrstvy oblečení a osvěžit svůj vzhled originálními a módními stylizacemi. V tuhle roční dobu rádi chodíme v kotníkových botách, které jsou velmi univerzálním druhem bot, proto také dnes prezentujeme několik nabídek stylizací právě s těmi botami v hlavní roli.

Contents

Kotníkové boty + mini = žensky a půvabně

Kotníkové boty ideálně vypadají na štíhlých osobách. Ženy se štíhlými, dlouhými nohami si mohou nosit kožené kotníkové boty na ploché podrážce k černé rozšířené mini sukni.  Doplněním takového looku budou kryjící punčocháče v expresivnější barvě, například fialové nebo módní, láhvové zelené. Celek doplňujeme krátkým kabátem nebo prošívanou bundou s kapucí. Taková stylizace je ideální každý den, můžeme ji nosit také i pro setkání s přáteli. Pokud však k ní oblékneme dámské kotníkové boty na podpatku, získáme výjimečný outfit na party. 

Kotníkové boty na traperové podrážce v městském stylu

Od několika sezon jsou čím dál oblíbenější šněrovací kotníkové boty na tlusté, silně drážkované podrážce. Takové boty vypadají masivně, zatímco spojené s vhodnými prvky oblečení budou ideálním akcentem v celé stylizaci. Tohoto druhu boty doporučujeme nosit k úzkým kalhotám nebo legínám. Můžete je také i nosit s lehkými šaty, které vyrovnávají jejich „těžký“ vzhled. Pro dodání stylizaci trošku městského, volného nebo také i vojenského akcentu, můžete si obléct olivovou bundu typu bomber.   Takový outfit bude ideálně vypadat zejména na drobných a štíhlých osobách. 

Kotníkové boty a boho styl

Stejně jako i v ostatních sezonách, tak i v této sezoně nemohou chybět v našich stylizacích prvky ve stylu boho. Dámské kotníkové boty s koženým, azurovým svrškem nebo zdobené řemínky tvoří zajímavý módní akcent, který na jedné straně může obohatit klasickou, monotónní stylizaci, a na druhé straně – může tvořit jeden celek s outfitem stvořeným ve stylu boho. Takové kotníkové boty můžete tedy nosit k jednoduchým, klasickým šatům nebo sukni a kabátu, a tím eliminujete „nudu“ v módě. Pokud však milujete vyčnívat v davu, s kotníkovými botami v tomto stylu můžete stvořit kompletní v souladu se stylem boho outfit. Stačí obléct lehké, krátké šaty s drobnými, květinovými vzory, k tomu křivák nebo krátký kabát, a jako doplněk – pletenou tašku přes rameno a barevnou jarní čepici.

Kotníkové boty na jehlovém podpatku – kvintesence ženskosti

Ženy, které milují každý den vypadat elegantně a žensky si určitě vyberou tohoto jara kotníkové boty na jehlovém podpatku. Takové boty budou ideálním doplňkem k šatům a sukni o trapézovém nebo tužkovém střihu, ideálně budou vypadat také i z přizpůsobenými úzkými kalhotami nebo legínami. Eleganci nám tedy dodá kabát na míru s límcem a mini taškou na řetízku. Takový look bude ideální jak každý den, tak i do kanceláře nebo pro formálnější příležitosti. Navrženou stylizaci můžete nosit také na večer s přáteli nebo večeři s partnerem.

Dámské kotníkové boty je módní symbol jara, takže nemohou chybět v šatní skříni každé ženy, která chce vypadat módně nezávisle na příležitosti. Vybírajíc jejich vhodný střih můžete tvořit módní a originální stylizace v souladu s vlastními preferencemi a aktuálními módními trendy. Nebojte se experimentovat s módou na jaro s využitím kotníkových bot, jako hlavního akcentu v našem každodenním looku.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *