Jaké mají mobilní aplikace na míru funkce?

Jste majitel e-shopu, nebo jste součástí správy města, obce, nebo třeba komunitního centra? Různé subjekty stále častěji využívají možnost tvorby vlastní aplikace, se kterou osloví mnohem více zákazníků v reálném čase. Jaké funkce aplikace nabízejí?

Contents

Podle vašich potřeb

Důležité vždy je, aby byly mobilní aplikace tvořeny na míru. Jiné požadavky mají e-shopy, rozdílné pak města či komunitní centra. Podle vašich potřeb se také přizpůsobují funkce, které konkrétní aplikace bude zvládat. I přesto lze říci, že základní funkce mají všechny profesionální aplikace. Jaké to jsou?

Obsahové stránky

Aplikace jsou schopny předat vašim klientům veškerý obsah, který si přejete, aby se jim zobrazil.

Videa

Pomocí aplikace je pro vás snadné natáčet videomateriál pro vaše prezentování. Vkládat videa do aplikace přitom můžete i bez znalostí programování. Aplikace jsou uživatelsky přívětivé.

Fotografie

Pomocí přístupu k fotografickému přístroji na vašem smartphonu je pro vás zcela snadné vytvořit fotoobsah pro vaši aplikaci. Přejete si fotografie použít jako zdroj informací? Nebo budete s jejich pomocí tvořit poutavé soutěže? Další krok už je jen na vás.

Formulář

Vašim klientům můžete usnadnit práci jednou pro vždy. Když si stáhnou aplikaci a vyplní formulář, kde uvedou například své fakturační údaje, bude pro ně každá další objednávka skutečnou hračkou.

Informace z vašeho webu

Stále více lidí tráví čas na specializovaných aplikacích. Čas, který tráví na pomalejším prohlížeči, tak raději věnují jiným činnostem. S aplikací se vám ale nestane, že byste svým klientům nějakou důležitou informaci opomněli sdělit. Jako zdroj informací pro vaši aplikaci je vždy váš web.

GPS? Není problém

Mezi základní funkce aplikace patří také fakt, že appka využívá veškerých výhod GPS modulu, který ukrývá váš telefon. Můžete tak tvořit příspěvky, nebo nabízet další řešení vašim klientům.

Tlačítka, která si zamilujete

Proč to dělat složitě, když to jde jednoduše. Tlačítka vás snadno propojí s vaším zákazníkem. Tlačítko „koupit“ nebo „zavolat“ se tak stane jedním z vašich nejoblíbenějších.

Aplikace samozřejmě nabízejí i celou řadu dalších funkcí, tyto jsou ale ty nejzákladnější.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *