Jak si usnadnit přepravu nářadí k zákazníkům?

Jezdíte pravidelně tepovat koberce, instalovat nábytek, malovat, uklízet, nebo třeba instalovat wi-fi nebo další internetové řešení ke svým klientům? K tomu potřebujete spoustu předmětů. Jak je bezpečně přepravovat?

Jedno auto, spousta možností

Vaše auto, a to bez ohledu na jeho velikost, se může proměnit ve skutečné profi řešení pro řemeslné profese. Stačí, když v něm bude nainstalovaná vestavba do aut. Ta je plně homologovaná a tvořena na míru přímo vašemu vozidlu. Už se tedy nikdy nestane, že by se vám po cestě vysypaly vruty, nebo dokonce vylila nádoba s ředidlem či barvou. To stejné auto poté může sloužit i pro cestování. Vestavba zpřístupní cestovatelské potřeby, střešní stan vytvoří pohodlí pro spánek.

Nikdy už se nic nevysype

Největší potíže, které při jízdě za klienty máme, jsou nevhodně řešené prostory auta pro přepravu. Je jedno, zda se jedná o rodinné auto nebo dodávku, prostor je využitý zcela neúčelně a neprakticky. Když budete mít vestavbu, už se vám nic nevysype. Navíc do auta naložíte až o třicent procent více předmětů, aniž byste tím ohrozili bezpečnost posádky vozidla. S vestavbou se zkrátka vše udrží na svém místě, i když budete ostře řezat zatáčky.

Stejné auto poslouží i jako základna pro cesty

Totožné vozidlo vybavíte vlastní malou kuchyňkou, která nahradí jeden z úložných dílů vašeho auta. Na střechu připevníte stan a jedete. Příprava na cestu vám zahrala čtvrt hodiny. Ušetříte tisíce za dovolené. Za hotel i restaurace. O to častěji můžete jezdit. S vestavbou se můžete vydat i do zahraničí, kde vám k přespání bude stačit obyčejný kemp. V některých zemích je možné při dodržení místních vyhlášek kempovat i na divoko. Jak se vám líbí vaše vlastní vozidlo nyní?

Není potřeba si kupovat nové auto, vaše stávající snadno proměníte ve vozidlo, které bezpečně přepraví jakýkoliv náklad.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *