Jak fungují bonusy v online casinu, vyhrajte zdarma

Zahrát si v dnešní době v casinu není ničím složitým. Díky online casinům to zvládnete z pohodlí svého domova, v některých případech navíc nebudete muset do hry ani vkládat vlastní finanční prostředky.

Hraní zdarma

Současná online casina nabízejí možnost zahrát si bezplatně v režimu hry pro zábavu. To ale zároveň znamená, že hrajete jen o pomyslné kredity a na případné peněžní výhry si tak nikdy nesáhnete. Existuje ale i způsob, jak do hry nemuset vložit ani korunu a i tak si zahrát o reálné peníze. Čím dál častěji je totiž díky konkurenci mezi casiny k dispozici bonus bez provedení vkladu. V praxi to znamená snadnou cestu k tomu, jak se pobavit a třeba i něco vyhrát. A to úplně zadarmo.

Pokud vás tedy někdy lákalo vyzkoušet si jen tak pro zábavu třeba výherní automaty, tak máte jedinečnou možnost. Hra na automatech se dělí na jednotlivé spiny a online casina nabízejí svým zákazníkům také freespiny neboli zatočení zdarma. Do hry získáte od jednoho online casina i několik stovek, a jelikož lze výši už zmíněných zatočení nastavit jen na několik málo korun, tak máte o zábavu postaráno. Navíc můžete samozřejmě nezávisle na sobě kombinovat hru ve více online casinech najednou.

Kromě lákadla pro nové zákazníky pořádají casina i výhodné akce při představení nových automatů nebo různých výročích a významných dnech. Určitě se tak vyplatí sledovat, zda se v daném casinu nekoná právě jedna z takových akcí, která vám může přinést ještě více zábavy zdarma.

Možnosti vkladu finančních prostředků

V případě, že by vás hraní chytlo, tak je samozřejmě možné do hry vložit i vlastní peníze. Online casina k tomuto účelu standardně nabízejí možnost vkladu kartou, bankovním převodem, internetovými peněženkami Skrill nebo Neteller, případně anonymním vkladem přes kartu Paysafecard. Jedna z metod vkladu, která v současné době mezi těmito možnostmi chybí, je vklad mobilem přes SMS. Je to tak z důvodu nového českého loterijního zákona, který toto nedovoluje. Výjimkou je v tuto chvíli jen služba NeteraPay.

Registrace do online casina je otázkou několika málo minut. Za registraci samozřejmě nic neplatíte a jak už bylo řečeno, tak i samotná hra může být zdarma. Pak už je to jen na vás. Můžete do hry investovat i vlastní peníze nebo si jen zdarma užívat propagačních nabídek jednotlivých online casin.

18+| Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.