Hledáte rekvalifikační kurz účetnictví v Ostravě? Je čas se přihlásit

Kdo chce ještě letos projít kvalitní rekvalifikací v oblasti podvojného účetnictví, má právě teď nejvyšší čas se přihlásit. Nezapomeňte, že se lze o kurz ucházet i přes Úřad práce ČR a získat rekvalifikaci zdarma.

První rekvalifikační kurz Účetnictví v Ostravě zaměřený na podvojné účetnictví začíná již 18. května 2021. Další termíny začínají na konci června a dva následující startují v září. Jde o rekvalifikační kurzy akreditováné MŠMT, které probíhají ve 30 městech po celé České republice. Zmíněné termíny jsou vypsány právě pro Ostravu.

Proč se rekvalifikovat?

Rekvalifikační kurz podvojného účetnictví pro začátečníky se hodí v případě, že zvažujete změnu zaměstnání, nebo jste toho času nezaměstnanými. Znalost podvojného účetnictví a absolvování certifikovaného kurzu výrazně zvýší vaše šance na trhu práce, ale rovněž vaši cenu. O účetní je zájem. Uplatníte se ve firmách jako zaměstnanec, je to vhodná práce pro podnikatele na volné noze, ale též jako vedlejší přivýdělek.

Kurz se hodí pro úplné začátečníky, ale i pro ty, kdo si chtějí podvojné účetnictví zopakovat, nebo se zorientovat ve změnách po dlouhé přestávce, co jste s tímto oborem nepřišli do styku. Avšak rekvalifikační kurz účetnictví je vhodný rovněž pro podnikatele, kteří chtějí být v obraze, dělat si účetnictví svépomocí, nebo umět bezchybně číst v „účetnictví“ své firmy. Znalost účetnictví je vhodná i pro lidi na manažerských postech, kteří mají zodpovědnost za finance firmy a potřebují rozumět účetnictví, přestože tuto práci svěřují do rukou zaměstnanců či externích firem.

Rekvalifikujte se zdarma

Nezapomeňte, že pokud jste na ÚP ČR evidování jako nezaměstnaní, máte nárok na rekvalifikaci zdarma. Požádejte úřad o proplacení tohoto rekvalifikačního kurzu. Získat zdarma rekvalifikaci přes Úřad práce ČR však můžete, i když jste pouhým zájemcem o zaměstnání.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *