Equa bank

Na našem trhu rozhodně nejsou jenom velké banky. Najít tu můžeme i ty menší. A mezi ně patří Equa bank. Není důvod se však obávat, že by to byl nováček, nebo banka bez zázemí. I malé banky dokážou nabídnout jak širokou škálu výhod, tak i různé bankovní produkty. A jedním z takových je i Equa bank půjčka. Konkrétních úvěrových produktů nabídne tato banka celkem dost. My se společně podíváme na ten, který nese název Minutová půjčka bez podmínek. Samotný název celkem dobře a přesně odpovídá tomu, co je možné získat. Podívejte se.

Contents

Úrokové sazby

Malé banky obecně jsou z hlediska úrokových sazeb často velmi dobrou volbou. A Equa bank půjčka to jenom potvrzuje. Pokud se podíváme na to, s jakým úrokem přichází, tak je v jednotkách procent. Konkrétně je startovní úroková sazba 5,9 procenta ročně, což je hodnota, kterou je skutečně možné označit za takovou, která je velmi výhodná. Samozřejmě vlivem různé kombinace, nebo vlivem bonity, může narůst. To záleží na konkrétní charakteristice. Půjčka Equa bank však u úrokových sazeb zaujme tím, že se není nutné bát astronomicky vysokého RPSN. To proto, že se vyhnete jakýmkoliv poplatkům, ale také případnému vedení úvěrového účtu. Z hlediska výhodnosti je Equa bank dominující volbou.

Charakteristika půjčky

Spotřebitelský bankovní úvěr je označením té konkrétní charakteristiky, kterou máme na mysli. Equa bank tak dokáže půjčit i vyšší částky, s klasickou delší splatností a s pravidelným splácením. Zajímavá je Equa bank půjčka i v tom, že se dokáže soustředit i na klienty, kteří potřebují jenom pár tisíc korun. I ty si mohou vzít, a to i na několika měsíční splatnost. Zde je hlavní charakteristika.

  • Výše dostupné částky: 5 000 – 600 000 Kč
  • Splatnost: 3 – 120 kalendářních měsíců
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Základní charakteristika je spojena i s tím, že Equa bank neúčtuje svým klientům ani žádné poplatky. To v praxi znamená, že není účtován poplatek za vyřízení, ani za vedení. Lákadlem jsou také různé doplňky, které je vhodné do celkové charakteristiky shrnout. Minutová půjčka bez podmínek nabízí i to, že si jí lze pojistit pro nenadálé situace.

Podmínky půjčky

I když to na první pohled vypadá, že jako malá banka bude Equa bank ukazovat různé inovace, praxe je bohužel taková, že na tom není úplně nejlépe. Hlavní věci, které je nutné splnit, v podstatě nejsou nijak unikátní. Je třeba doložit doklady totožnosti, ze kterých je kromě jiného zjištěný věk, bydliště a národnost. To jsou ty snadnější věci. Equa bank půjčka je však spojena i s těmi komplikovanějšími. Jaké další podmínky je třeba splnit?

  • Klient už měl v minulosti jinou bankovní půjčky
  • Klient má pravidelný příjem
  • Klient má dostatečný příjem

Dále je třeba myslet i na finanční minulost. Ta je také kontrolována. A to hlavně v souvislosti s již předchozí půjčkou, u které se zjistí, jakou má klient platební morálku. Poslední podmínkou je nutnost zřízení bankovního účtu. Zde však musíme vyzvednout, že Equa bank má účty velmi výhodné. Většinou bez poplatku, s možností bezplatných výběrů. To tak může být plusem.

Rychlost vyřízení

Zatímco u podmínek získání má Equa bank přece jenom nějaké ty mezery, tak pokud se podíváme na rychlost vyřízení, tak ta nezklame. Už název Minutová půjčka ukazuje, že vyřízení půjčky bude opravdu rychlé. Mimo jiné proto, že žádost je možné zaslat i prostřednictvím internetu. Následně stačí počkat okolo tří minut a žadatel se dozví výsledek. Tedy to, zda má na půjčku nárok. Poté dojde k doložení informací a finálnímu schválení. Ještě rychlejší a jednodušší je Equa bank půjčka pro stávající klienty. Ty mají k dispozici Klientské centrum, prostřednictvím kterého si mohou také snadno zažádat.

Shrnutí

Equa bank je menší bankou, díky čemuž přichází s řadou zajímavých inovací. Pokud něco láká, tak třeba na prvotní vyhodnocení půjčky, které může být hotové do tří minut. Dále zaujme také unikátní nabídka částek, které začínají již na sazbách mikropůjček, a to na hodnotách okolo 5 000 Kč. Pokud jde o úrok, tak ten si Equa bank drží mezi nejlepšími. A to pod sazbou 6 procent ročně, což je dnes jedna z nejlepších nabídek. Opomíjet dále nelze i několik negativ. Jsou to spíše věci spojené s podmínkami získání. Třeba v podobě existence jiné půjčky u konkurenční banky, nebo je podmínkou nutnost otevření bankovního konta.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *