CreditAir

Zajímavý nebankovní poskytovatel, který je jedním z těch, které můžeme zařadit do segmentu nebankovních půjček. A nikoliv jenom do tohoto segmentu, protože půjčka CreditAir se řadí také mezi mikropůjčky. Tedy poskytovatele, kteří nabízí spíše nižší sumy, a to jednoduše online, s vysokou jistotou schvalovatelnosti. Když se podíváme konkrétně na to, kdo za půjčkou CreditAir, je to tuzemská společnost s názvem Creamfinance Czech, s.r.o.

Contents

Úrokové sazby

Pokud půjčka není výhodná, není ideální si ji brát, ani se o ní zajímat. A jak je na tom CreditAir v tomto ohledu? Jak je zvykem v segmentu mikropůjček, vzhledem k termínu splatnosti jsou poplatky neboli úroky celkem  vysoké. Ani zde tomu není jinak. Na druhou stranu poskytovatel přichází s řadou výhod. První je již mnohými poptávaná půjčka zdarma. A to ve výši až 10 000 Kč, kdy není problém získat nulový úrok, nebo nulové RPSN.

Na rozdíl od svých konkurentů ale půjčka CreditAir myslí na své stálé klienty, kterým také umí nabídnout něco navíc. Má celkem propracovaný systém slev, které se odvíjejí od toho, kolikátou půjčku si klient bere. Základní sleva z úrokových sazeb je ve výši pěti procent, zatímco ta nejvyšší sleva je už poměrně příjemných 20 procent. Takovou slevu CreditAir nabídne tomu, kdo si bere sedmou a jakoukoliv další vyšší půjčku.

Charakteristika půjčky

Na první pohled půjčka CreditAir vypadá, jako by byla typickým zástupcem v segmentu mikropůjček. Jsou ale věci, kterými se celkem odlišuje. A to v pozitivním slova smyslu, což jasně ukazuje, že může být lepší volnou, než ti nejznámější poskytovatelé v tomto segmentu. Co je zde stejné, to je rozhodně fakt, že k dispozici jsou sumy spíše menší, které jsou spojené také s krátkodobou splatností.

Pokud jde o konkrétní splátky, tak není nutné vrátit půjčené peníze jednorázově. Je možné využít splátek. Sice jsou jenom dvě, ale klientům to může u vyšších částek výrazně pomoci. Samozřejmostí je to, že je dovoleno i předčasné splacení. Důležité je, aby v termínech přišly minimálně konkrétní sjednané splátky. Když někdo zaplatí více a dříve, problém to není. A jak je to tedy s obecnou charakteristikou?

 • Výše dostupné částky: 1 000 – 45 000 Kč
 • Splatnost: 2 měsíce
 • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

Půjčka CreditAir je jasně věrná svému segmentu, což se pozitivně projevuje i na tom, jaké jsou hlavní podmínky pro získání dané půjčky. I zde, stejně jako u ostatních mikropůjček už je nutné mít příjem. A to pravidelné. Z jakého zdroje peníze plynou však CreditAir nespecifikuje. Tato podmínka je zde hlavně kvůli novelizacím, které jsou nařizovány poskytovatelům úvěrů, v souvislosti s prověřováním svých klientů. Když se na podmínky podíváme konkrétněji, jsou taková:

 • Minimálním věkem je 18 let
 • Nutností je trvalé bydliště v ČR
 • Je třeba předložit 2 doklady a mít vlastní bankovní účet

Lákadlem může být to, že pokud jde po dokládání informací, tak CreditAir nevyžaduje nic specielního. Ani výpis z konta, ani třeba výplatní pásky. Pokud jde o ověření příjmu, tak plně stačí uvést jeho výši a poté už jenom doplnit kontakty na zaměstnavatele.

Rychlost vyřízení

Jednoduchost podání žádosti, což je realizováno online, stejně jako jistota toho, že není třeba nic konkrétního fyzicky dokládat, se pozitivně podepisuje na tom, jak rychle je CreditAir půjčka vyřízena. Vše sice může být individuální, ale pokud jde vše jak má, tak po odeslání žádosti je klient už do patnácti minut kontaktován, zjistí vše potřebné a následovat může finální vyhodnocení žádosti. To vše bude spojeno s tím, že peníze lze mít na kontě už do pouhých třiceti minut.

Shrnutí

CreditAir ukazuje, že rozhodně není klasickou mikropůjčkou. Láká na několik inovací. Noví klienti mohou využít dnes poměrně známou první půjčku zdarma. Pro stávající je to zase sleva z úrokových sazeb, která může činit až 20 procent. Zajímavým pozitivem je i fakt, že peníze je možné vrátit nadvakrát. Co je naopak negativem, to jsou nižší úvěrové částky, které končí na hodnotě 10 000, čímž CreditAir zaostává za konkurencí. Negativem může být i nutnost uvádět a mít příjem. Na druhou stranu fyzické dokládání jeho výpisů není třeba. Když přidáme i možnost mít peníze na účtu do půl hodiny, nebo možnost využití na cokoliv, jde o celkem zajímavou variantu v segmentu půjček před výplatou.

5/5 - (1 vote)

You may also like...

1 Response

 1. Ruzena napsal:

  Mela jsem u Vas pujcku a byla jsem velmi spokojena.Prosim no pujcku 7000kc.Nutne to potrebuji a verim ze me zase pomuzete
  Dekuji za kladne vyrizeni

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *