Co všechno umí virtuální asistent?

Contents

Čas je to nejcennější, co máme. Vyplatí se proto pečlivě zvažovat, čemu se skutečně budeme věnovat a co delegujeme na jiné. I v osobním životě můžeme delegovat úkoly, a to díky službě virtuální asistent a virtuální asistentka.

Virtuální asistent a virtuální asistentka reálně pracují

Zdaleka nejde jenom o klasické backoffice činnosti, které pokrývají práci s dokumenty, úpravu, revizi, organizaci dokumentů, reporting či třeba přípravu prezentací. Virtuální asistent a virtuální asistentka si poradí i s obchodními činnostmi včetně návrhů obchodní strategie, akvizice klientů, telesales aj. Díky službě je vám dostupný také marketing, ať již půjde o marketingový průzkum, realizaci kampaní, copywriting, správu sociálních sítí nebo třeba komunikaci s influencery. Nechybí ani grafická činnost, například grafické návrhy, online bannery i klasické DTP pro tisk. A to stále ještě není všechno.

Virtuální asistent a virtuální asistentka hravě zvládnou i mimopracovní úkoly, organizaci osobního kalendáře, objednání k lékařskému vyšetření nebo třeba organizaci akcí, jako je návštěva divadla. 

Divadla v Praze

V pestré škále činností, které můžete přenechat jiným, nechybí ani event management a nejrůznější zařizování. Virtuální asistent například dokáže obstarat lístky do divadla v Praze. Dokonce i v případě, že jde o divadla v Praze, kde se lístky téměř sehnat nedají. Koho by bavilo stát dlouhé a dlouhé hodiny ve frontě na lístky s rizikem, že nakonec se vyprodají dřív, než dojdu na řadu? Proč to nenechat na virtuálním asistentovi?

Benefity pro zaměstnance

Není pochyb o tom, že služba virtuálního asistenta je přínosná pro firmy i jednotlivce. Dokonce ji lze využít i jako benefity pro zaměstnance, které zaměstnavatel poskytuje jako bonus navíc. Nejenže takovéto benefity pro zaměstnance sklidí úspěch jako něco vskutku originálního, umožní zaměstnavateli také lépe využívat pracovní čas. Dle statistik totiž 40 % lidí řeší své osobní povinnosti v pracovní době.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *