Chcete se stát franšízantem? Víme, jaké franšízy vás aktuálně hledají

Franchising lze popsat nebo definovat různě. Pro někoho je to jen způsob podnikání na základě licenčních smluv, který s sebou nese nižší pravděpodobnost krachu a vyšší pravděpodobnost výdělku a rychlého zisku. Pro jiné je to obrovská podnikatelská příležitost, pro jiné je to jen nástup do už rozjetého vlaku. Nabízí se tedy otázka, co je franchising pro vás? Pokud se chcete stát podnikatelem, respektive franšízantem, pravděpodobně je pro vás franchising velkou podnikatelskou příležitostí, kterou jste se odhodlali uchytit za pačesy. V souvislosti s tím stát se franšízantem se však nabízí otázka, jaké franšízy franšízanty zrovna hledají.

I když se na trhu setkáte s obrovským množstvím franšízových konceptů, pravdou je, že ne všechny franšízy se zrovna nyní chtějí rozšiřovat, rozpínat se nebo dál se rozvíjet. Některé franšízy jsou spokojené i bez dalšího rozšiřování. Jelikož se však chcete stát franšízantem, vybrali jsme vám několik franšíz, které hledají právě vás.

ATALIAN

Aktuálně hledá posilu do svého týmu francouzská rodinná společnost ATALIAN. Firma se specializuje a zaměřuje na úklid už od roku 1944, poskytuje úklidové služby v témě celé Evropě. Firma je skutečně odborníkem na úklid a aktuálně se chce rozšířit po celém Česku a po celém Slovensku. Koncept je skutečně funkční a vyzkoušený, společnost má vybudované zázemí a vy budete mít podporu stabilní mezinárodní společnosti.

Extéria Market

Do svých řad hledá nové franšízanty i firma Extéria, respektive franšízový koncept Extéria Market. Jedná se o ryze českou společnost, která se zaměřuje na poskytování poradenství v oblasti BOZP a PO. Poradenství firma poskytuje v různých oborech, jako jsou služby, také výroba nebo doprava a logistika, obchodní centra nebo zdravotnictví, školství či úřady a podobně. Aktuálně se Extéria Market rozpíná nejen po České republice, ale také po sousedním Slovensku, kde už otevírá také své první pobočky.

Koncept má jedinečné know-how, služby jsou cenově konkurenční a jsou hlavně velmi žádané na trhu.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *