Brokerpool je pro finančního poradce výzvou. Chopíte se jí také vy?

Řada finančních poradců se rozhodne v průběhu kariéry opustit prostředí klasickém MLM společnosti, protože ji jednoduše přerostou. Mnohé tyto společnosti také nemusejí mít nejlepší jméno mezi klienty, a to může kvalitním finančním poradcům podstatně snižovat prodeje produktů. V důsledku nekompetentního jednání jejich kolegů, je zkrátka špatné světlo vrháno i na ně. Pokud také patříte k těm, kteří chtějí nabízet kvalitní služby, chcete mít lepší provize a vlastní značku, pak čtěte dále.

Nové kariérní výzvy

Existuje možnost, jak se můžete stát svým klientům opravdovými partnery. Můžete jim nabízet produkty, které jsou pro vás samotné zajímavé. A také proto vás bude samotná práce mnohem více bavit. Takovou příležitost dostanete právě v brokerpoolu. A co je to brokerpool? Ve své podstatě se jedná o servisní organizaci, která vám poskytuje zázemí nutné k vykonávání vaší profese. Ruku v ruce s tím ale máte dostatečnou volnost.

Manažerské schopnosti jako klíč k úspěchu

V rámci brokerpoolu jste zkrátka nezávislým subjektem. Je na vás, jaký budete podávat výkon, je na vás, jaké služby budete poskytovat. Nestojí nad vámi šéf, nejste zaměstnancem. To samo o sobě klade vysoké nároky na vaše manažerské schopnosti, protože si musíte umět nejen zorganizovat vaše podnikání, ale především váš čas. Proto je připojení se do brokerpoolu vhodné zejména pro lidi, kteří jsou:

  • Organizování
  • Cílevědomí
  • Nezávislí

Abyste to všechno zvládli, musíte mít zejména vlastní vnitřní motivaci. Musíte vědět, proč děláte, to, co děláte. Nebude za vás rozhodovat někdo jiný, budete to jen vy sami. Vždy ale budete mít v zádech svého partnera, tedy servisní organizaci, která vám pomůže zajistit nejen zázemí, ale také další vzdělávání v oboru. Kromě toho, jako nezávislí poradci získáte možnost vybudovat si vlastní jméno a dosáhnete na vyšší provize. A to jistě stojí za zvážení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *