Betsoft vstupuje na fotbalové hřiště

EURO 2020 je tady a podle simulace společnosti Sportradar ho vyhraje Česko! Ačkoliv je tento závěr výsledkem pečlivé analýzy z mnoha sportovních dat, na pravdu si budeme muset ještě nějaký čas počkat. Podle simulace bychom si ve finále měli zahrát s Dánskem.

Fotbalem nyní žije celá Evropa, možná i vy sem tam slyšíte z okolních domů nadšený křik fanoušků sledujících sportovní přenosy. A přesně tohoto fotbalového šílenství využívá celá řada společností k marketingu a lákání nových zákazníků. Výjimkou není ani Betsoft.

Nový výherní automat s fotbalovou tematikou

Betsoft, který najdete na Maltě, je jedním z největších poskytovatelů hazardních her. Je také prvním vývojářem mobilních hazardních her a 3D automatů. Už od roku 2006 chrlí stále nové a lepší hry. Novým titulem v portfoliu je fotbalový výherní automat Hat Trick Hero.

Hat Trick Hero nabízí vynikající grafiku a je nabitá funkcemi, jak jsou hráči u her od Betsoftu zvyklí. Přichází s 5 válci, na kterých si můžete vytočit výhru. Je vytvořena pro mobily i počítače a rozhodně má potenciál připojit se k nejúspěšnějším titulům Betsoftu. Spuštěna byla již s předstihem, a to 27. května.

Solidní RTP a působivé animace

Hra přichází s RTP 96,23 %, což je ve světě hazardních her solidní číslo. Vyjadřuje, že z každých 100 Kč, jež hráči do hry vloží, bude 96,23 Kč vyplaceno hráčům zpět. Číslo je samozřejmě stanoveno za velký počet otočení, není jisté, že zrovna pro vás bude hra tak výhodná, respektive je jisté, že nebude. Těch 96 korun z každé stovky, již vložíte, může být vyplaceno někomu jinému, ne vám. Návratnost je počítána v dlouhodobém horizontu.

Pokud jde o grafiku, ohromí vás oslnivá světla a podmanivé animace. Nechybí fandící dav, kopačky, brankářské rukavice a dresy. Fotbalovou atmosféru si prostě s výherním automatem Hat Trick Hero užijete naplno. A nemusíte ji mít jenom během doby trvání Eura.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *