Americká hypotéka je dostupný úvěr

Při současných příznivých podmínkách na finančních trzích je možné získat půjčku i za poloviční nebo třetinovou sazbu než před lety. Nízká úroková míra znamená, že je nejpříznivější doba nejen pro financování nových záměrů, ale i pro změnu poskytovatele původních půjček! Perfektní pro refinancování je americká hypotéka.

Dostupnější úvěry pro všechny

Ekonomická situace je v posledních letech natolik příznivá, že se objevuje celá řada nových pracovních pozic, příležitostí pro podnikatele i investičních příležitostí pro běžné občany. Všimnout jsme si také mohli velmi nízkých úrokových sazeb u nabízených úvěrů. Vypůjčit si dnes větší obnos je mnohem levnější, než tomu bylo v minulosti. Ani vy nečekejte se začátkem podnikatelských aktivit nebo s investováním do nového zajímavého projektu. Příznivá situace může brzy skončit a vy si budete muset sjednat úvěr za mnohem vyšší úrokovou sazbu. Proto neváhejte a dohodněte si novou půjčku bez příjmů co nejdříve.

Refinancování s americkou hypotékou

Už jste se seznámili s výhodami americké hypotéky? Ne? Je nejvyšší čas to napravit. Americká hypotéka je stále poměrně mladým finančním produktem a její obliba rok od roku narůstá. Umožní vám získat půjčku od 100.000 Kč i na velmi vysokou částku, a přitom se sjednává na přívětivou úrokovou sazbu. To je možné z důvodu ručení nemovitým majetkem. Nízká úroková sazba v kombinaci s dlouhou lhůtou splatnosti dělají z americké hypotéky královnu pro refinancování nevýhodných úvěrů z předchozích let. V minulých letech jste podepisovali úvěrové smlouvy s úrokovou sazbou i o několik procent vyšší než dnes, proto za úvěry platíte mnohem vyšší náklady, než musíte. S novou půjčkou budou úroky příznivější, tím však výhody americké hypotéky nekončí. Dlouhá lhůta splácení je cestou, jak si rozvrhnout dlužnou částku na více let a zasílat velmi nízkou splátku. Jistě i pro vás by bylo příjemnější platit měsíčně polovinu nebo jen třetinu současných splátek.

Proč refinancovat:

  • nižší úroková sazba,
  • delší doba splácení,
  • mnohem nižší výše měsíční splátky.

Revoluční v možnostech splácení

Nebankovní hypotéka je pro klienty příjemná proto, že nabízí možnost dlouhé doby splácení, ale i velmi rychlou možnost úhrady celkové výše jistiny v případě zasílání mimořádných splátek. Ty je možné vkládat kdykoliv a není za ně účtován žádný poplatek. Naopak. Se zasíláním mimořádných splátek klesá výše jistiny, ale zejména výše úroků, které platíte. Náklady na úvěr jsou úroky vypočítané vždy z aktuální výše dlužné částky. Mimořádné splátky vám umožní uhradit celou půjčku mnohem rychleji. Také se můžete rozhodnout kdykoliv doplatit zůstatek úvěru v plné výši nebo půjčku refinancovat u jiného poskytovatele. Ani tehdy vám nebudou účtovány žádné sankce.

S americkou hypotékou získáte:

  • možnost zasílat mimořádné splátky,
  • možnost kdykoliv refinancovat,
  • možnost předčasného splacení v plné výši.

Není proč se déle rozmýšlet. Prohlédněte si na přehledných kalkulačkách, jak by vypadala vaše měsíční splátka a kolik je nabízená úroková sazba. Zjistíte, že je mnohem příznivější než ta, kterou máte sjednanou v současnosti. Už nemusíte platit více! Právě jste se rozhodli, platit méně! Sjednejte si americkou hypotéku ještě dnes.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *