5 základních atributů venkovní vitríny pro vaši obec nebo provozovnu

Informace jsou základ dobré komunikace. Jaké vlastnosti by měla mít venkovní vitrína, kterou umístíte před dveře své provozovny, nebo pomocí které budete informovat veřejnost ve vaší obci? Známe 5 základních atributů, které je třeba dodržet.

Osvětlení je samozřejmost

Venkovní vitrína musí být vidět za každého počasí. I když jsou dlouhé zimní večery, každý by měl mít možnost si přečíst informace, které nabízíte. Vitríny s osvětlením tak umožňují veřejnosti seznámit se s nabídkou vaší restaurace, hotelu nebo provozovny. Obec pomocí osvětlené vitríny informuje o všem potřebném.

Eloxovaný hliník vydrží všechno

Materiál je pro venkovní vitríny směrodatný. Přejete si, aby vitrína vydržela po dlouhé roky? Zvolte materiál z eloxovaného hliníku. Ten zajišťuje odolnost proti horku, dešti, mrazu i sněhu. Vaše sdělení budou v bezpečí. Informační tabule bude vždy čitelná.

Šup s tím do země

Asi nikdo si nepřeje, aby byla jeho vitrína po dvou nocích ve městě odnesena na jiné místo. Abyste předešli nejen rozmarům počasí, ale také nepříjemnému působení lidského faktoru, nechejte nohy vitríny zapustit do země. Nejlépe uděláte, když tak učiníte ihned při první instalaci. Pozdě bycha honiti. Udělejte to jednou a pořádně.

Barva, kterou si určíte vy sami?

Neomezujte se při tvorbě svého informačního koutku jen na šedou barvu. Můžete si přeci vybrat z mnoha barevných odstínů, které jsou vhodné na hliníkový a ocelový povrch. Vyberte si přímo ze vzorníku RAL a nechejte si hliníkové profily nalakovat libovolnou barvou.

Bezpečnost na prvním i druhém místě

Když už jste vitrínu umístili bezpečně do země, chtělo by to ještě jistotu, že zde budete veřejnosti prezentovat svou nabídku jen a pouze vy. Patentní zámek by proto rozhodně neměl chybět. Plynové vzpěry vám navíc umožní snadný přístup do vitríny.

Pět prvků, které vše mění. Přejete si i vy novou vitrínu?

https://pixabay.com/cs/vectors/kavárna-budova-fasáda-restaurace-6035501/
Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.