4 důvody pro LED veřejné osvětlení

V současné době všichni přemýšlíme nad tím, jak minimalizovat náklady na elektřinu. Úspora ale není zdaleka jedinou výhodou LED veřejného osvětlení. Jaké přínosy se nabízejí?

Ekonomická motivace je největším důvodem

LED veřejné osvětlení je v první řadě ekonomicky výhodnou variantou stávajícího řešení. Když se k tomu přidá i solární veřejné osvětlení, máte nejnižší možné náklady pro bezpečnost ve vaší obci zajištěny. V době, kdy se neustále skokově zvedají ceny elektřiny a základních komodit, se tato forma osvětlení jeví jako velmi přínosná a dlouhodobě udržitelná.

Možnost volby odstínů

Veřejné LED osvětlení ale nabízí mnohem více přínosů. Konkrétní škála barevných odstínů umožňuje zvolit ideální řešení pro každé prostory vaší obce. Některé odstíny jsou ideální pro prostor parků, jiné se hodí pro zastávky městské hromadné dopravy. Jiné odstíny použijete pro zvýraznění historických dominant obce, rozdílné zase pro potřeby pouličního osvětlení. Celá škála odstínů zvyšuje využití.

Světlo neruší okolní budovy

Když si zvolíte LED osvětlení, svítíte pouze na místa, kam si svítit přejete. Zdroje světla jsou přímo koncipovány tak, aby osvětlovaly skutečně jen ta místa, která si osvětlit přejete. Lidé v blízkých budovách tak nebudou za žádnou cenu rušeni světelným smogem z těchto zdrojů veřejného osvětlení.

Dokonalá bezpečnost pro osoby a majetek

Veřejné osvětlení s LED technologií nabízí mnohem větší světelnost zdrojů osvětlení. Vaše obec se tak stane bezpečným místem i během večerních a nočních hodin. Bezpečnost osob a majetku je totiž na prvním místě. Kdykoliv se budete vracet z večerní zábavy, budete vědět, že máte dostatečně osvětlený prostor pro bezpečnou cestu domů.

LED osvětlení je širokou veřejností vnímáno jako vizuálně příjemné světlo, které vzhled nočního města a vesnice zkrášlí. Usnadní lidem orientaci při své cestě i poté, co slunce zapadlo.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *